Fildişi Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Fildişi Vizesi

Fildişi Vize Başvuru Merkezleri

Fildişi vize başvuru merkezleri, Fildişi Sahilleri vize işlemlerinin yapıldığı bir vize başvuru ofisidir. Global Visa Services güvencesiyle vize işlemlerini tamamlayan vize başvuru merkezleri, Fildişi Sahilleri e-vize ve ticari vize, aile-arkadaş ziyareti vizesi, eğitim vizeleri gibi tüm vize türlerinde bütün vize başvuru işlemlerinin tamamlandığı deneyimli bir kadroya sahip vize ofisleridir.

Fildişi Vize Başvuru Merkezleri

Fildişi vize başvuru merkezleri, Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde vize başvuru işlemlerinin sağlıklı yürütülmesinde en büyük yardımcı aracı kuruluşlardır. Vize başvuru dosyalarının hazırlanması ve aracılık hizmetleri-ek hizmetler ile vize başvuru merkezleri Global Visa Services ayrıcalığını müşterilerine sunmaktadır.

Fildişi Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Fildişi vize başvuru merkezleri deneyimli uzman kadrosu ve 30 yıla yaklaşan tecrübesiyle Fildişi Sahilleri vize başvurularının hızlı ve konforlu olarak tamamlanmasını sağlar. Vize başvuru merkezlerinde kaliteli koordinasyon hizmetleri ve ek hizmetler sunulmaktadır.

Fildişi vize başvuru merkezlerinde şu hizmetler saygın müşterilere sunulur:

  • Fildişi Sahilleri dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmeti
  • Vize başvurularından uzman danışman desteği
  • Fildişi Sahilleri Vize başvuru formunun online ve çıktı olarak doldurulması
  • Fildişi Sahili Vize başvuru dilekçesinin hazırlanması
  • Belge fotokopi ve belge çıktı hizmetleri
  • Biyometrik fotoğraf hazırlanması
  • VIP ve Prime Time hizmeti-
  • İnternet kiosk ve SMS bilgilendirme hizmeti
  • Belge iletilmesini sağlayan kurye-kargo hizmeti

Fildişi vize başvuru merkezleri Fildişi Sahili dış temsilcilikleri ile koordinasyon ve uzman danışman desteğini standart aracılık hizmeti olarak sunarken, diğer hizmetler ek hizmetler adı altında kategorize edilir. Ek hizmetler vize başvuru sürecini daha konforlu hale getirirken, vize başvurularının hızlıca tamamlanmasını sağlamaktadır. Ek hizmetler vize başvuru sahibinin isteği üzerine verilir ve ayrı ayrı olarak ücretlendirilir.

Fildişi vize başvuru merkezleri Gaziantep merkez ofisi, özellikle doğu illerinde yaşayan vize başvuru sahiplerine İstanbul veya Ankara gibi merkezlere gitmeden vize başvurularını tamamlama imkânı sunmaktadır. Global Visa Services Gaziantep vize başvuru merkezi, deneyimli uzman kadrosuyla özellikle e-vize başvurularında hata yapılmamasını sağlayarak, Fildişi Sahilleri vizelerinin hızlıca alınmasına aracılık etmektedir.

1992 yılından beri sektörde büyük deneyimi ile yüksek vize kabul oranlarıyla ön plana çıkan Global Visa Services vize başvuru merkezleri vize başvurularının en güvenilir kurumsal bir ağın parçasıdır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×