Cibuti Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Cibuti Vizesi

Cibuti vize istiyor mu, bordo pasaport sahibi Türk vatandaşları için Cibuti seyahatlerinde vize alınması gerekir. Fakat yeşil, gri ve bordo pasaport sahipleri 180 gün içerisinde 90 güne kadar yapacakları Cibuti seyahatlerinde vizeden muaftırlar.

Cibuti vizesi almak için online olarak başvuru yapmak gerekir. Tüm belgeler mail olarak gönderilmeli ve başvuru ücretinin ödendiğine dair dekont da başvuru evraklarına eklenmelidir. Kapıda vize uygulaması yapılmadığı için Cibuti Ankara Büyükelçiliğinden ya da online olarak vize alınmalıdır.

Cibuti vize başvurusu yapılmadan önce mutlaka seyahat edecek kişilerin sarıhumma, hepatit ve tetanos aşılarını olmaları gerekir. Sıtma hastalığı için özellikle önlem alınmalıdır. Ayrıca açık su içilmemeli, kapalı sulardan satın alınmalı ve pişmemiş yiyeceklerden uzak durulmalıdır.

Cibuti vizesi evrakları seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay daha geçerli bir pasaport, konaklama rezervasyon bilgileri ya da uçak gidiş dönüş biletleri gereklidir.

Cibuti vizesi ücreti 3 aylık turistik vize tek girişli seçimler ile çok girişli 6 aylık vize ücreti arasında fiyat farkı vardır. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti için Eray Tur’dan bilgi alınabilir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×