Cibuti Vize Ücreti - Eraytur
Cibuti Vizesi

Cibuti Vize Ücreti

Cibuti vize ücreti, Cibuti Konsolosluk harçları ve vize başvurusu sırasında vize başvuru merkezleri tarafından verilen aracılık hizmetlerinden oluşur. Cibuti vize işlemleri online olarak ya da Cibuti Ankara Büyükelçiliği ya da İstanbul Fahri Konsolosluğu üzerinden yürümektedir. Vize başvuru merkezleri bu dış temsilciliklerle koordinasyon hizmetleri ve vize işlemlerini kolaylaştıran ek hizmetler sunmaktadır.

Cibuti Vize Ücreti

Cibuti vize ücreti Euro para cinsi üzerinden belirlenir, vize başvuru merkezlerinde ödenebilen vize ücreti nakit olarak tahsil edilir. Vize başvuru hizmetleri Türk lirası olarak ödenebilmektedir ve kredi kartıyla tahsilat yapılabilir.

Cibuti vize ücreti Cibuti dış temsilciliğinin yetkisiyle belirlenir ve zaman içerisinde değişebilmektedir. En güncel Cibuti vize ücretleri bilgisine Visa Global Services vize başvuru ofisleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Cibuti Vize Ücreti 2021 Fiyatları

Cibuti vize ücreti 2021 fiyatları Cibuti dış temsilcilikleri tarafından belirlenmiştir. Tek girişli ve çok girişli vize fiyatları farklıdır. Vizelerin süresine göre bedeller değişebilmektedir. Kısa süreli ticari ve turistik fiyatları aynı olmakla birlikte, uzun süreli vize fiyatları Konsolosluk üzerinden işlem yapıldığından dış temsilciliklerden öğrenilir.

Cibuti Vize Ücreti 2022 yılı için şu şekilde tespit edilmiştir:

Turistik 3 Aylık Vize                                                    Tek Girişli –160 Euro

Turistik 6 Aylık Vize                                                    Çok Girişli-210 Euro

Turistik Ekspres 3 Aylık Vize                                      Tek Girişli-210 Euro

Turistik Ekspres 6 Aylık Vize                                      Çok Girişli-260 Euro

Ticari 3 Aylık Vize                                                       Tek Girşlli-160 Euro

Ticari 6 Aylık Vize                                                      Çok Girişli-210 Euro

Ticari Ekspres 3 Aylık Vize                                         Tek Girişli-210 Euro

Ticari Ekspres 6 Aylık Vize                                         Çok Girişli-260 Euro

Konsolosluk harçları yanında vize başvuru ek hizmetleri ayrı ayrı kalemler şeklinde ücretlendirilir. Vize başvuru formu doldurma, vize dilekçesi yazma, sağlık sigorta poliçesi düzenleme, fotokopi ve çıktı, biyometrik fotoğraf çekimi, İnternet kiosk hizmetleri, kargo ve kurye hizmetleri talebe göre verilir ve fiyatlandırılır.

Cibuti vize ücretleri bir vize reddi kararından sonra geri iade edilmez. Her yeni başvuruda tüm vize ücret bedelleri tekrar ödenmek durumundadır. Bu yüzden para ve zaman kaybına uğramamak adına deneyimli vize başvuru merkezi uzman danışmanlarından yardım almak sağlıklı olacaktır.

Visa Global Services vize başvuru merkezleri 1992 yılından bu yana ciddi bir kurumsal vize ofisi ağı ile yurdun dört bir yanından yapılan vize başvurularını kabul etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×