Bangladeş Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Bangladeş Vizesi

Bangladeş vize istiyor mu; ülkeye giriş çıkış kapsamında pasaportunuzun ve vizenizin hazır bulunması gerekir. Pasaportunuzun vize başvurusu sırasında güncel durumda olmasına dikkat edilmelidir. Pasaport güncel durumda değilse, vize başvurusunun hemen öncesinde pasaportunuzu güncellemek için başvuruda bulunmanız gerekecektir.

Bangladeş vizesi başvuru adımlarını tamamlarken, başvuru formunun ıslak imzalı şekilde sunulmasına dikkat edilmelidir. Başvuru formunun ıslak imzalı olmaması ya da eksik bilgiler bulunması durumunda vize başvurunuz dikkate alınmayacaktır.

Bangladeş vize başvurusu yapılırken ücret ödemenizi de tamamlamanız gerekir. Ücret ödeme sürecinde ödeme yapıldığına dair hem dijital kayıt alınacak hem de ödeme yapıldığına dair bir makbuz sunulacaktır.

Bangladeş vizesi evrakları derlenirken sunulan belgelerin arasında ülkedeki masrafların hangi maddi birikim ile karşılanacağına ilişkin de verinin bulunması gerekir. Öğrencilerden de bu bilgiler talep edilmektedir. Öğrencilerin sadece burs aldıklarına ilişkin bilgi sunmaları yeterlidir.

Bangladeş vizesi ücreti ödeme sürecinde dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz. Bu alanda sınırlama söz konusu değildir. Ödeme adımı ve çok daha fazlasına ilişkin Eray Tur üzerinden tüm bilgileri alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×