Bangladeş Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Bangladeş Vizesi

Bangladeş Vizesi Başvuru Merkezleri

Bangladeş vizesi başvuru merkezleri Global Visa Services bünyesinde tüm vize işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz güvenilir, kurumsal bir yapının etkin ofisleridir. Vize başvuru merkezlerimizde vize başvurusu için gereken tüm bilgileri alabilir, hızlı bir şekilde vize başvurularınızı tamamlayabilir ve konforlu bir şekilde vizenize sahip olabilirsiniz.

Global Visa Services 1992 yılından beri sektöründe öncü bir konuma yükselmiş, yüksek vize kabul oranlarıyla bir adım öne çıkmıştır. Gaziantep, Ankara ve İstanbul vize başvuru merkezlerimiz yurdun her yanından vize başvurularını kabul etmekte, uzman danışmanlarıyla müşterilerine özenli ve titiz bir hizmet sunmakta, vize başvurularının tüm aşamalarını sorumluluk bilinciyle tamamlamaktadır.

Bangladeş vizesi başvuru merkezleri, Bangladeş’in yanı sıra Avustralya, Amerika, Kanada ve Schengen vize bölgesindeki tüm ülkelerin vize başvurularını konsolosluklarla koordine olarak başarıyla tamamlamaktadır.

Bangladeş Vizesi Başvuru Merkezleri

Bangladeş Vizesi Başvuru Merkezleri Vize Başvuru Şekli

Bangladeş seyahatinizi hangi amaçla gerçekleştirdiğinizi belirttiğiniz anda talep edeceğiniz vize türü tespit edilir ve size gerekli evrak listesi verilir. Bangladeş vizesi başvuru merkezleri Global Visa Services bünyesinde vize başvuru alanında deneyimli uzman danışmanlar bulunmaktadır. Tüm sorularınız cevapları size açıklıkla verilir ve vize başvurusunda rahat ve güvenli bir şekilde işlemlerinize başlarsınız.

Vize başvurularını yapabilmek için öncelikler müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmelisiniz. İnternet sitemiz üzerinden canlı sohbet ya da online randevu alabilirsiniz, e-posta adresimize mail atabilirsiniz, telefonlarımızdan bilgi edinebilirsiniz. Vize başvuru merkezlerimize geldiğinizde deneyimli uzman danışmanlarımız size vize alımında en kolay yolu gösterecektir.

Vize alımının aşamaları şu şekilde ilerler:

  • Vize başvuru merkezlerimizle iletişim yollarından seçtiğiniz şekilde irtibat kurunuz.
  • Seyahat amacınızı ve tarihlerini Bangladeş vizesi başvuru merkezleri uzman danışmanlarımıza bildiriniz. Başvuru yapacağınız vize türü tespit edilecektir.
  • Başvuracağınız vize türü için Bangladeş dış temsilciliklerinin talep ettiği gerekli evrakların listesi mail olarak size ulaştırılır.
  • Evrak listesindeki kişisel, mali, mesleki bilgilerinizin yer aldığı belgeleri onaylı bir şekilde tamamlayınız.
  • Tamamladığınız vize başvuru evraklarını dilerseniz elden dilerseniz kurye-kargo ile Bangladeş vizesi başvuru merkezlerimize iletiniz.
  • Vize randevularına katılınız ve gerekiyorsa parmak izi veriniz. Mülakat isteniyorsa iştirak ediniz.
  • Vize başvurunuz onaylandığında vizeli pasaportlarınız size kargo yolu ile ulaştırılacaktır.

Bangladeş vizesi başvuru merkezleri Global Visa Services uzman danışmanları tüm bu başvuru sürecinde yanınızda olacaktır.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×