Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Yunanistan vifs global Gaziantep

 

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofisleri Yunanistan ve Schengen kısa süreli vize işlemlerinin tamamlandığı, Yunanistan uzun süreli vize randevularının alındığı, vize başvuru dosyalarının hazırlandığı vize merkezleridir.

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezlerinde Yunanistan vize ücreti >> eraytur.com/yunanistan-vize-ucreti/ tahsilatı yapılmakta, vize başvuru sahiplerinin vize işlemleri için Yunanistan dış temsilcilikleri ile etkin bir koordinasyon sağlanmaktadır. Vize danışmanları vize başvuru sahiplerinin tüm vize ihtiyaçlarını gidermekte ve ek hizmetler sayesinde Yunanistan vize sürecini kolaylaştırmaktadır.

VFS Global Gaziantep vize ofisleri özellikle Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde oturan Yunanistan vize başvuru sahiplerinin tüm vize işlemlerinde güvenle tercih edeceği bir vize adresidir. Gaziantep ilinde bulunan yabancı konsolosluklar sayesinde çoğu Schengen vize bölgesi ülkesinin vize işlemleri VFS Global ayrıcalığı ile tamamlanmaktadır.

Yunanistan VFS Global Gaziantep Vize Merkezleri Hizmet Alanı

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofislerinde Yunanistan ve Schengen vize işlemleri güvenle gerçekleştirilmektedir. Schengen kısa süreli vizeleri için vize başvuru sahipleri Schengen vize bölgesi ülkelerin dış temsilciliklerine bizzat başvuru yapamaz. VFS Global çoğu Schengen vize bölgesi ülkesi için tek yetkili vize aracı kurumudur.

VFS Global Gaziantep vize merkezi şu illerde oturan vatandaşlarımızın Yunanistan ve Schengen vizeleri işlemlerini yerine getirmektedir:

 • Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis, Mersin, Hatay
 • Adıyaman, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Bingöl
 • Hakkâri, Şırnak, Siirt, Van, Tunceli, Ağrı
 • Elâzığ, Kahramanmaraş, Malatya, Muş, Bitlis

Bu illerde ve ilçelerinde oturan vize başvuru sahipleri VFS Global Gaziantep vize merkezinde tüm vize işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezinde sadece Yunanistan vize işlemleri değil, belli başlı Schengen vize bölgesi ülkelerinin kısa süreli vize işlemleri baştan sona yerine getirilmektedir. VFS Global Gaziantep’in vize işlemlerini gerçekleştirdiği Schengen vize bölgesi ülkeleri şunlardır:

 • Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, İspanya
 • Slovenya, Slovakya, Çekya, Avusturya, Belçika
 • Hollanda, İsveç, Polonya, Letonya, Danimarka
 • Finlandiya, Litvanya, Norveç, Estonya, Lüksemburg

Bu ülkelerin kısa süreli vizeleri için VFS Global güvencesinde Gaziantep merkezi hizmet vermektedir.

Yunanistan VFS Global Gaziantep Kaliteli Vize İşlemleri

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofisinde Yunanistan kısa süreli vize işlemleri tamamlanırken, uzun süreli vizeler için Yunanistan vize evrakları >> eraytur.com/yunanistan-vize-evraklari/ vize başvuru dosyaları hazırlanmakta ve vize randevuları alınmaktadır. Uzman vize danışmanları Yunanistan dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon sağlayarak Yunanistan vizelerinin kolayca alınmasını sağlamaktadır. Ek hizmetler Yunanistan vize sürecini hayli hızlandırmaktadır.

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Yunanistan vize formu >> eraytur.com/yunanistan-vize-formu-ve-dilekce/ ve Yunanistan vize talep dilekçelerinin Schengen vize kriterlerine göre düzenlenmesi
 • Yunanistan seyahati yapacak kişiler için seyahat sağlık sigortalarının hazırlanması
 • Beyaz arka zeminli biyometrik fotoğrafların çekimi ve basımı
 • Yunanistan vize başvurusu için gerekli evrakların kargo ve kurye ile taşınması
 • İnternet üzerinden alınacak Yunanistan vize belgelerine ulaşım için kiosk ağı
 • Vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmeleri
 • Yunanistan vize belgelerinin tüm fotokopi ve belge alım işlemleri
 • Vize başvuru sürecinde kolaylık ve hız sağlayan Prime Time ve VIP ayrıcalıkları

Yunanistan vizesi almak isteyen ve doğu illerimizde yaşayan vize başvuru sahipleri VFS Global Gaziantep vize merkezinde güvenle işlem yapmakta ve Yunanistan vizelerine kolayca kavuşmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×