Yunanistan Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
Yunanistan Vizesi

Yunanistan Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofisleri Yunanistan ve Schengen kısa süreli vize işlemlerinin tamamlandığı, Yunanistan uzun süreli vize randevularının alındığı, vize başvuru dosyalarının hazırlandığı vize merkezleridir.

Slovenya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Yunanistan Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezlerinde Yunanistan vize ücreti >> eraytur.com/yunanistan-vize-ucreti/ tahsilatı yapılmakta, vize başvuru sahiplerinin vize işlemleri için Yunanistan dış temsilcilikleri ile etkin bir koordinasyon sağlanmaktadır. Vize danışmanları vize başvuru sahiplerinin tüm vize ihtiyaçlarını gidermekte ve ek hizmetler sayesinde Yunanistan vize sürecini kolaylaştırmaktadır.

Yunanistan en az kaç günlük vize veriyor?

İlk kez başvuranlar için 1 haftaya yer verilse de devamında gelen vize işlemleri için 90 günlük yasal süreye geçilir.

Yunanistan Türklere vize veriyor mu?

Hizmet, hususi ve diplomatik pasaportlar muaf olsa da bordo pasaport sahipleri vize başvurularına karşı ülkeye seyahat edebilir.

Schengen vize ücreti ne kadar?

Schengen alarak Yunanistan’a seyahat etmek isteyen T.C. vatandaşlarının yatırması gereken harç tutarı 80 Euro şeklindedir.

VFS Global Gaziantep vize ofisleri özellikle Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesinde oturan Yunanistan vize başvuru sahiplerinin tüm vize işlemlerinde güvenle tercih edeceği bir vize adresidir. Gaziantep ilinde bulunan yabancı konsolosluklar sayesinde çoğu Schengen vize bölgesi ülkesinin vize işlemleri VFS Global ayrıcalığı ile tamamlanmaktadır.

Yunanistan VFS Global Gaziantep Vize Merkezleri Hizmet Alanı

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofislerinde Yunanistan ve Schengen vize işlemleri güvenle gerçekleştirilmektedir. Schengen kısa süreli vizeleri için vize başvuru sahipleri Schengen vize bölgesi ülkelerin dış temsilciliklerine bizzat başvuru yapamaz. VFS Global çoğu Schengen vize bölgesi ülkesi için tek yetkili vize aracı kurumudur.

VFS Global Gaziantep vize merkezi şu illerde oturan vatandaşlarımızın Yunanistan ve Schengen vizeleri işlemlerini yerine getirmektedir:

 • Gaziantep, Adana, Osmaniye, Kilis, Mersin, Hatay
 • Adıyaman, Şanlıurfa, Batman, Mardin, Bingöl
 • Hakkâri, Şırnak, Siirt, Van, Tunceli, Ağrı
 • Elâzığ, Kahramanmaraş, Malatya, Muş, Bitlis

Bu illerde ve ilçelerinde oturan vize başvuru sahipleri VFS Global Gaziantep vize merkezinde tüm vize işlemlerini yerine getirebilmektedir.

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezinde sadece Yunanistan vize işlemleri değil, belli başlı Schengen vize bölgesi ülkelerinin kısa süreli vize işlemleri baştan sona yerine getirilmektedir. VFS Global Gaziantep’in vize işlemlerini gerçekleştirdiği Schengen vize bölgesi ülkeleri şunlardır:

 • Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, İspanya
 • Slovenya, Slovakya, Çekya, Avusturya, Belçika
 • Hollanda, İsveç, Polonya, Letonya, Danimarka
 • Finlandiya, Litvanya, Norveç, Estonya, Lüksemburg

Bu ülkelerin kısa süreli vizeleri için VFS Global güvencesinde Gaziantep merkezi hizmet vermektedir.

Yunanistan VFS Global Gaziantep Kaliteli Vize İşlemleri

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize ofisinde Yunanistan kısa süreli vize işlemleri tamamlanırken, uzun süreli vizeler için Yunanistan vize evrakları >> eraytur.com/yunanistan-vize-evraklari/ vize başvuru dosyaları hazırlanmakta ve vize randevuları alınmaktadır. Uzman vize danışmanları Yunanistan dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon sağlayarak Yunanistan vizelerinin kolayca alınmasını sağlamaktadır. Ek hizmetler Yunanistan vize sürecini hayli hızlandırmaktadır.

Yunanistan VFS Global Gaziantep vize merkezinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Yunanistan vize formu >> eraytur.com/yunanistan-vize-formu-ve-dilekce/ ve Yunanistan vize talep dilekçelerinin Schengen vize kriterlerine göre düzenlenmesi
 • Yunanistan seyahati yapacak kişiler için seyahat sağlık sigortalarının hazırlanması
 • Beyaz arka zeminli biyometrik fotoğrafların çekimi ve basımı
 • Yunanistan vize başvurusu için gerekli evrakların kargo ve kurye ile taşınması
 • İnternet üzerinden alınacak Yunanistan vize belgelerine ulaşım için kiosk ağı
 • Vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmeleri
 • Yunanistan vize belgelerinin tüm fotokopi ve belge alım işlemleri
 • Vize başvuru sürecinde kolaylık ve hız sağlayan Prime Time ve VIP ayrıcalıkları

Yunanistan vizesi almak isteyen ve doğu illerimizde yaşayan vize başvuru sahipleri VFS Global Gaziantep vize merkezinde güvenle işlem yapmakta ve Yunanistan vizelerine kolayca kavuşmaktadır.

Vfs Global Gaziantep

Vfs Global pek çok ülke ve konsoloslukları ile anlaşmalı olarak vize sürecini sürdürmektedir. Bu açıdan güvenilir olması da cabasıdır ve pek çok insan süreci bu şekilde tek elde yöneterek zaman da kazanmaktadır.

Vfs Global’in Türkiye’den birden fazla bürosu vardır ve bu sayede erişimi kolaylaştırmaktadır. Çünkü direkt gidip başvuru yapmak gerekmektedir. Bunlardan biri de Vfs Global Gaziantep olmaktadır. Özellikle Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde büyük bir hizmet sağlamaktadır.

Yapmanız gereken Vfs Global sitesinden gideceğiniz size en yakın olan büroyu seçmek ve ardından vize türünüzü belirtmektir. Sizlere bir randevu tarihi verilecektir. Vfs Global randevu işlemleri ile gerekli süreç başlayacaktır.

VFS Global Gaziantep randevu işlemleri ile birçok ülkeye vize işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep’te olmanıza gerek olmadan iki bölgeye de hizmet verilmektedir.

Vfs Global İzmir bürosu da vardır ve bu büro da Ege bölgesine hizmet vermektedir. Antalya’da olan bir büro da mevcuttur.

Vfs Global Kanada başvurusu en çok karşılaşılan başvurudur. Pek çok insan son yıllarda dikkat çeken Kanada’ya gitmek için vize başvurularını yapmaktadır. Eğer Gaziantep ve çevresinde oturuyorsanız Vfs bürosuna gidebilir ve vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Vfs Global Fransa seçeneği de mevcuttur. Elbette bunlara ek olarak daha pek çok ülke vardır ve her biri için süreci tek elden yönetme imkanı bulabilirsiniz. Vfs Global bu anlamda herkesin işine yarar bir şey yapmaktadır. Bu süreçte kendi adına ek bir ücret almak ile birlikte bu ücret 180 TL olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×