Slovakya Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Slovakya Vizesi

Bu ülkeye yapacağınız seyahatler için Slovakya vize istiyor mu sorusunun cevabını merak ediyorsanız, ülkemizden Slovakya’ya gidecek vatandaşlar için vize istendiğini hemen belirtelim.

Slovakya vizesi; kısa süreli ve uzun süreli kalma durumuna göre farklı kategorilere ayrılmaktadır. Aile ziyareti, kısa dönem eğitim, turistik gezi gibi nedenler ötürü başvurulan vizeler kısa dönem vize kategorisi içerisinde yer alır. Ancak; aile birleşimi, çalışma vizesi ya da uzun dönem eğitim gibi nedenler ise uzun dönem vize kategorisi içerisinde bulunmaktadır.

Slovakya vize başvurusu ise, öncelikle hangi vize türüne başvuruda bulunacağınızı seçmekle başlar. Daha sonra buna uygun evraklar hazırlanır, usule uygun olarak temin edilir, vize harç ücreti yatırılır ve tüm evraklar ile birlikte Slovakya vize başvuru merkezlerine müracaat edilir.

Slovakya vizesi evrakları ise, başvuru esnasında seçeceğiniz vize kategorisine göre farklılık gösterecektir.

Slovakya vizesi ücreti ve Slovakya vizesi için talep edilen güncel evrak listesi hakkında doğru bilgiler edinmek için, Eray Tur iletişim bilgileri üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×