Romanya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Romanya Vizesi

Romanya Vize Başvuru Merkezleri

Romanya vize başvuru merkezleri Romanya kısa süreli vize işlemlerinin gerçekleştirildiği vize merkezleridir. Vize başvuru sahipleri vize başvuru merkezlerinde Romanya vize işlemlerini kolayca ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek vizeli pasaportlarına kavuşur.

Romanya Vize Başvuru Merkezleri

Romanya vize başvuru merkezleri Gaziantep-Ankara vize merkezlerinde ülkemiz genelinde tüm vize başvurularını kabul eder. Vize danışmanları sayesinde vize başvuru sahipleri Romanya vize evrakları vize başvuru dosyasını hazırlayarak vize başvuru işlem sürecini başlatabilirler.

Romanya konsolosluğu vize veriyor mu?
Romanya Konsolosluğu üzerinden vize başvurusu yaparak kısa sürede sonuç alabilirsiniz.
Romanya vize ücreti ne kadar?
Romanya vize ücreti 80 Euro olmaktadır. Ancak 12 yaşına kadar 40 Euro bir ücret bulunmaktadır.
Romanya D tipi vize kaç günde çıkar?
Romanya D tipi vize uzun süreli vize tipi olup aslında ne zaman sonuçlanacağı tam bilinmemektedir. Ancak ortalama 1 ay veya daha uzun süre sürebilmektedir.
Romanya vize ücreti bedellerinin ödendiği vize başvuru merkezlerinde Romanya ve Schengen vize bölgesi ülkelerinin tüm vize işlemleri hakkında bilgi almak ve kısa süreli vize işlemlerini gerçekleştirmek mümkündür. Uzun süreli vizeler için vize başvuru merkezleri danışmanlık hizmeti verir ve Romanya dış temsilciliklerinden vize randevusu alınması sağlar.

Romanya Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet

Romanya vize başvuru merkezleri vize başvuru sahiplerine kaliteli vize aracılık kurum hizmetleri ve vize danışmanı desteği sunmaktadır. Romanya dış temsilcilikleri vize bölümü ile uyumlu bir koordinasyon sağlayan vize başvuru merkezleri uzman vize danışmanları gözetiminde vize başvuru dosyalarının hazırlanmasını sağlar. Ek hizmetler sayesinde vize başvuru merkezleri vize sürecini kolaylaştırmakta, konfor sağlamakta ve hızlı bir vize süreci yaşanmasına yardımcı olmaktadır.

Romanya vize başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

  • Romanya vize formu ve Romanya vize talep dilekçesinin düzenlenmesi, hatasız bir şekilde vize başvuru dosyasına eklenmesi
  • Romanya seyahat sağlık sigorta poliçesinin yeterli bedelle ve uygun süre ile düzenlenmesi
  • Romanya vize başvuru dosyası için biyometrik fotoğrafların çekimi ve basımı
  • Romanya vize evrakları fotokopi ve belge çıktı işlemleri
  • Romanya vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmesi
  • Romanya vize evraklarının İnternetten alınmasını sağlayan kiosk ağı hizmeti
  • Romanya vize belgelerinin teslimi için kargo ve kurye teslimatı
  • Romanya vize sürecinde kolaylık sağlayan VIP ve Prime Time uygulaması

Vize başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler vize başvuru sahibinin isteğine bağlıdır, vize başvuru sürecini süratlendirirken vize başvuru sahibine zaman kazandırır.

Romanya Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Romanya vize başvuru merkezleri ile iletişime geçen vize başvuru sahipleri en güvenilir ve en hızlı vize başvuru süreci ile karşılaşmış olacaktır. Romanya vizeleri hakkında ücretsiz bilgiye kavuşan vize başvuru sahipleri seyahat amaçlarına uygun vize türünde yapacakları vize başvuru işlemlerini hatasız bir şekilde yerine getirme şansına kavuşacaktır.

Romanya vize başvuru merkezleri ile iletişim, İnternet sitemiz üzerinden, ücretsiz danışma hattımızdan, e-mail yoluyla ve Whatsapp vize hattımızdan sağlanmaktadır. Bu iletişim noktalarından vize başvuru merkezi müşteri temsilcilerimize ve vize uzman danışmanlarımıza ulaşan vize başvuru sahipleri Romanya vizeleri hakkında merak ettikleri her sorunun cevabını alabilir ve vize işlemlerinin başlatılması için ön görüşme randevusu alabilir.

Romanya vize başvuru merkezlerimiz Schengen vizeleri ve Romanya vize işlemlerinin en güvenilir vize merkezleridir. Gaziantep ve Ankara vize ofislerimizde uzman danışmanlarımız vize başvuru sahiplerine her konuda yardımcı olmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

 

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×