Madagaskar Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Madagaskar Vizesi

Madagaskar vize istiyor mu sorusunun cevabı her pasaport tipi için de aynıdır. Madagaskar vize istemektedir. Ancak nasıl bir vize alacağınız yine de size bağlıdır. Yani Madagaskar’a gitme sebebinize bağlı olarak bir vize başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Madagaskar’a Türkiye’den direkt uçuş yoktur bu nedenle transit yapılacaktır. Bu aşamada transit yapılacak ülkeden de transit vizesi alınmalıdır. Bu kesinlikle unutulmaması gereken bir ayrıntı olmaktadır. Madagaskar vizesi içerisindeki en sıkıntılı konu budur.

Bunun dışındaki ayrıntılı bilgileri Eray Tur yardımı ile öğrenebilmeniz mümkündür. Ancak bunun dışında Madagaskar vizesi alabilmek çok da zor değildir. Madagaskar vizesi evrakları arasına aşı belgeniz de olmalıdır. Özellikle sarı humma aşısı kesinlikle istenmektedir.

Madagaskar vize başvuru süreci bu gibi ayrıntılar ile dolu olsa da birçok vizeye göre daha kolay alınabilmektedir. Ancak aynı süre içerisinde transit vizenizi de muhakkak almalısınız.

Madagaskar vizesi ücreti ise orada kalacağınız süreye ve kalma amacınıza bağlı olarak birtakım değişimlere tabidir. Transit vize için ise yorum yapılmamaktadır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×