Kongo Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Kongo Vizesi

Kongo vize istiyor mu sorusu sık bir biçimde sorulsa da Kongo sadece siyah pasaport sahiplerinden vize istememektedir. Ancak bu da 90 gün için geçerlidir. Sonrasında siyah pasaportlular da vizeye tabidir.

Kongo vize işlemleri için Eray Tur ile çalışabilmeniz mümkündür. Bu sayede vize alma ihtimaliniz oldukça artacaktır. Bir vize alırken dosyanız oldukça net olmalıdır ve eksiksiz olması da önemli bir faktördür. Kongo vize başvuru süreci de bu şekilde gerçekleşebilmektedir.

Kongo vizesi alınırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de başvurunun ne zaman yapılacağıdır. Burada sizlere 20 günlük bir süre vermek mümkündür. Yani başvuruların 220 gün önceden yapılması oldukça iyi olacaktır.

Kongo vizesi ortalama 5 gün içerisinde çıkmaktadır ancak 20 gün risk almamak adına tercih edilmektedir. Kongo vizesi ücreti de değişmekle birlikte net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Vizenize göre değişim gösterecektir.

Kongo vizesi evrakları eksiksiz ise bu durumda vize hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır ve kısa süre içerisinde Kongo’ya gitmiş olmanız mümkündür.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×