Gine Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Gine Vizesi

Gine vize istiyor mu? Gine tarafından Türk vatandaşları için vize uygulaması yapılır. Bordo, yeşil ve gri pasaportlu Türk vatandaşları için vize zorunluluğu bulunurken siyah (diplomatik) pasaport sahipleri için ise 180 gün içerisinde 90 güne kadar vize muafiyeti vardır.

Gine vizesi, turistik vize, ticari vize ve aile ziyareti vizesi olmak üzere üç farklı türe ayrılır. Gine’ye yapılacak ziyaretin türüne göre seçim yapılarak vize başvurusu yapılmalıdır. Gine vizesi için evraklar düzenlenip Gine büyükelçiliğine iletildikten sonra ortalama 8 gün ile 15 gün arasında sonuçlanır.

Gine vize başvurusu yapmak için Gine Ankara Büyükelçiliği ile irtibata geçilmelidir. Vize başvurusu süresince bir problem yaşamamak ve doğru şekilde işlemleri tamamlamak için Eray Tur’dan danışmanlık hizmetleri alınabilir.

Gine vizesi evrakları düzenlenirken vize başvuru formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Ayrıca pasaport seyahat sonrasından itibaren en az 6 ay daha geçerli olmalıdır.

Gine vize ücreti Euro üzerinden ödenir ve vizenin süresine göre değişmektedir. Çok girişli ya da tek girişli olmasına ve vizenin türüne göre ücretler farklılık göstermektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×