Gine Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Gine Vizesi

Gine Vize Formu ve Dilekçe

 
Gine vize formu ve Gine vize dilekçesi vize başvurusunda bulunan kişilerin doldurması ve yazması gereken temel vize belgeleridir. Tüm Gine vize türlerinden vize başvuru dosyasında bulunması gereken bu iki evrak vize başvurusunda bulunak kişinin bilgilerini ve seyahat amacını beyan şeklinde belgeler.

Gine Schengen Vize Başvuru Formu

Gine Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Gine  Vize Başvuru Formu PDF

Gine Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Gine Vize  Dilekçe Örneği

Gine Vize Formu ve Dilekçe

Gine vize formu, Gine dış temsilcilikleri-Büyükelçilik ve Başkonsolosluk- tarafından hazırlanan ve vize başvurusunda bulunan kişinin kimlik, pasaport, mesleki bilgilerini ve seyahat amacını öğrenmek amacıyla düzenlenmiş bir başvuru formudur.

Gine vize formu, Gine dış temsilciliklerinden ve Gine vize başvuru merkezleri ofislerinden alınabilir. İnternetten çıktısı elde edilebilen form, tükenmez bir kalemle doldurulmalı, eksiksiz ve hatasız bilgiler içermelidir. Islak imza ile imzalanan form vize başvuru dosyasında mutlaka bulunmalıdır.

Gine vize dilekçesi ise seyahat amacına göre farklı bir şekilde düzenlenir. Turistik vizeler ve ticari vizeler için yazılan başvuru dilekçesi içerik ve şekil açısından farklıdır.

Gine vize formu ve vize dilekçesinin hatasız hazırlanması için vize başvuru merkezleri uzman desteği almak yerinde olacaktır. Global Visa Services vize başvuru merkezleri deneyimli kadrosu ile belli başlı tüm ülkelerin vize işlemlerinin güvenle tamamlandığı bir profesyonel kurumdur.

Gine Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Gine vize formu çıktısı alındıktan sonra silinmez bir kalemle doldurulur ve kişisel, mesleki bilgilerle, seyahat bilgileri ilgili alanlara yazılır. Form eksiksiz doldurulduktan sonra, vize dilekçesi yazılır ve Gine vize ücreti başvuru merkezlerinde ödenir. Vize türü için istenen belgeler tamamlandıktan sonra vize başvuru süreci başlamış olacaktır.

Gine vize formunda doldurulması gereken şu alanlar bulunmaktadır.

  • Kişisel alanlar- İsim, soy isim, doğum tarihi gibi kimlik bilgileri verilir.
  • Pasaport bilgi alanları- Pasaport türü, numarası, alınış tarihi, bitiş tarihi yazılır.
  • Seyahat bilgi alanları- Seyahat amacı ve tarihleri belirtilir.
  • Otel ve konaklama bilgileri– Otel adı, adresi yazılır.
  • Mesleki bilgi alanları- Çalışma durumu, firma ve kurum bilgileri verilir.
  • Davet eden kişinin bilgi alanları- Gine’ye davet eden kişinin bilgileri yazılır.
  • Diğer belirtilmesi gereken alanlar- Diğer durumlar belirtilir.

Gine Vize Dilekçesi Yazma Yöntemleri

Gine vize dilekçesi Turistik vizelerde ve Ticari vizelerde farklı şekilde düzenlenir. Turistik vize dilekçelerinde seyahat amacı belirtildikten sonra seyahat tarihleri net olarak yazılmalıdır. Seyahatin masraflarının karşılanma yolları açıklanır ve varsa sponsor bilgileri verilir. Turistik vize dilekçelerinde vize başvuru sahibinin adı, soyadı belirtildikten sonra, adres ve iletişim bilgileri verilir.

Ticari vize talep dilekçeleri ise çalışılan, sahip olunan firmanın antetli kağıdında yazılmalıdır. Şirket adı, adresi belirtilir, şirketteki görev ve unvanlar yazılır. Gine’deki şirket bilgileri de dilekçede yer bulmalıdır. Dilekçe şirket yetkilisi tarafından imzalanır ve kaşelenir, imza sirküleri ekinde yer almalıdır.

Gine Vize başvuru formunda ve dilekçesinde yapılan hatalar Gine dış temsilcilikleri tarafından verilen Gine Vize Reddi kararı ile sonuçlanabilir. Bu nedenle vize başvurularının deneyimli ve yetkili vize başvuru merkezlerinde tamamlanması daha sağlıklı olacaktır.

Gine vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/gine-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×