Gabon Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Gabon Vizesi

Gabon vize istiyor mu? Gabon, Türk vatandaşlarının tümü için vize uygulaması yapan bir ülkedir. Bordo, yeşil ve gri pasaport sahibi Türk vatandaşlarının her türlü Gabon ziyaretinde vize zorunlu olarak alınmalıdır. Siyah pasaport sahipleri ise 180 gün içerisinde 90 günden kısa sürecek seyahatleri için vize zorunluluğu bulunmaz.

Gabon vizesi için turist vizesi ve ticari vize seçenekleri bulunur.  Gabon için seyahat planlayanlar seyahat amacına uygun vize türüne başvuru yaparak vize almalıdırlar.

Gabon vize başvurusu Ankara’da bulunan fahri Gabon Büyükelçiliği üzerinden yapılabilir. Ayrıca vize başvurusunun hatasız ve hızlı şekilde gerçekleşmesi için Eray Tur’dan danışmanlık alınabilir. Gabon vize başvurusu yapıldıktan sonra Gabon büyükelçiliğinden randevu alınarak vize onayı alınmalıdır.

Gabon vizesi evrakları arasında en az 6 ay daha geçerli pasaport, 1 adet biyometrik fotoğraf ve aşı kartının fotokopisi bulunmalıdır. Evraklar online vize başvurusu yoluyla da iletilebilir.

Gabon vize ücreti online olarak ödenebilir. Banka kartı ya da kredi kartıyla ödeme yöntemi ile ödeme yapıldıktan sonra ödeme belgesi başvuru evraklarıyla birlikte büyükelçiliğe iletilmelidir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×