Danimarka Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Danimarka Vizesi

Danimarka Vize Başvuru Merkezleri

Danimarka vize başvuru merkezleri, Danimarka kısa süreli Schengen C tipi vizeleri ve uzun süreli ulusal vize başvuru işlemlerinin Schengen vize bölgesi vize kriterlerine uygun olarak tamamlandığı vize başvuru ofisleridir. 30 yıla yaklaşan kurumsal yapısı ile sektörde ön plana çıkan Global Visa Services çatısı altında hizmet veren vize başvuru merkezleri tüm vize işlemlerinin en güvenilir adreslerinden biridir.

Danimarka Vize Başvuru Merkezleri

Danimarka vize başvuru merkezleri başta Gaziantep, İstanbul ve Ankara olmak üzere yurdun dört bir yanından Schengen kısa süreli ve uzun süreli vize başvuru taleplerine aracılık eder. Vize başvuru dosyalarının hazırlanması ve Danimarka dış temsilciliklerinden vize randevularının alınmasını sağlar.

Schengen vize bölgesinde yer alan tüm ülkelerin konsoloslukları ile koordinasyon hizmetleri ve uzman desteği standart hizmetleri arasında olan Global Visa Services vize başvuru merkezleri, vize başvuru sürecini hızlandıran ve konforlu hale getiren ek hizmetler de sunmaktadır.

Danimarka Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri ve İletişim

Danimarka vize başvuru merkezleri hizmetleri sektöründe ayrıcalık yaratan ve Global Visa Services güvencesiyle verilen etkin standart ve ek hizmetlerden oluşur. Koordinasyon işlemleri vize başvurusu yapılan ülkenin dış temsilcilikleriyle uyum içerisinde, sağlıklı bir vize başvurusu yapılmasını sağlar. Uzman desteği vize başvuru dosyasındaki eksik ve hatalı evrak olasılığını minimuma düşürür. Hızlı kargo ve kurye hizmetleriyle vize başvurusu yapanlara hem zaman hem de para kazandırılır.

Danimarka vize başvuru merkezlerinde vize başvuru sürecini kolaylaştıran ek hizmetler şunlardır:

  • Danimarka vize başvuru formu doldurma- Başvuru formunun İngilizce doldurulması işlemleri
  • Danimarka vize dilekçesi hazırlama-Vize türüne uygun dilekçe yazımı
  • Seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi- Vize prosedürüne uygun seyahat sağlık sigortası yapılması
  • Tüm fotokopi ve belge çıktı işlemleri-Gerekli fotokopilerin ve belge çıktılarının alınması
  • Biyometrik fotoğraf çekimi ve basımı- Vize başvuru dosyası için biyometrik fotoğraf hazırlanması
  • İnternet Kiosk hizmeti- İnternet erişimi ile gerekli belgelerin temini
  • VIP ve Prime Time ayrıcalıkları- Ayrıcalıklı vize işlem önceliği ve mesai saatleri dışında işlem yapmaya olanak tanıyan erken saat uygulaması
  • Hızlı kargo ve kurye hizmetleri- Başvuru başında ve sonunda evrakların ve vizeli pasaportların teslim işlemleri
  • Bilgilendirme hizmeti- SMS bilgilendirmesi ayrıcalığı

Danimarka vize başvuru merkezleri iletişim kanalları çok çeşitli ve ulaşımı kolay noktalardan oluşur. İnternet sitemiz üzerinden online randevu alabilir, müşteri temsilcilerimizle canlı sohbet yapabilirsiniz. E-posta adresimize mail atarak Danimarka vizeleri hakkında bilgi alabilirsiniz, telefon ve faks aracılığı ile vize başvuru süreci bilgilendirmesi sağlayabilirsiniz. Vize başvuru merkezlerimizi ziyaret ettiğinizde Danimarka vize işlemlerini hızlıca başlatabilirsiniz.

Global Visa Services güvencesinde Danimarka vizesi başvuru işlemlerini güven içerisinde ve sorunsuzca tamamlamanız mümkündür.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×