Danimarka Aile Birleşimi Vizesi - Eraytur
Danimarka Vizesi

Danimarka Aile Birleşimi Vizesi

Danimarka Aile Birleşimi vizesi, Danimarka vatandaşı ile yapılan evlilikler sonucu eşlerin birlikte Danimarka’da yaşamasına izin veren ya da Danimarka’da oturma izni bulunan bir kişinin aile bireyleri ile Danimarka’da ikametgâh etmelerine olanak tanıyan bir vize türüdür.

Danimarka Aile Birleşimi Vizesi

Danimarka Aile Birleşimi vizesi uzun süreli D tipi bir ulusal vizedir ve başvurular Danimarka dış temsilciliklerine-Danimarka Büyükelçiliği ve Danimarka Başkonsolosluğu- şahsen yapılır. Aile Birleşimi vizesi, sahiplerine Danimarka’da bir yıl oturma izni hakkı tanır ve bu izin her yıl yenilenir. Çalışma izni almak ve sürekli oturum izni almak için ayrıca başvurmak gereklidir.

Danimarka Aile Birleşimi Vizesi S.S.S.

 

Danimarka aile birleşimi ne kadar sürer?
Danimarka için aile birleşimi vize müracaatında bulunan kişilerin vize başvuru sonuçlarının açıklanması yaklaşık olarak 3 ila 6 ay aralığında sürmektedir. Danimarka aile birleşimi vize başvurularının açıklanma süresi uzundur. Başvuru sonuçları ortalama 5 ay içerisinde açıklanmaktadır.
Danimarka Aile Birleşimi Vizesi İçin Gerekli Evraklar
Danimarka Aile Birleşimi vizesi uzun süreli bir vize türü olduğu için kısa süreli vize türlerinden farklı evrakları tamamlamak gerekir. Vize başvuruları özenle yapılmalı, hiçbir hataya yer verilmemelidir.   Geçerli pasaportlar- Geçerli pasaportun aslı vize başvurusu sırasında başvuru sahibinin yanında olmalıdır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×