Çekya Vfs Global ile Vize Başvurusu - Eraytur
Çek Vizesi

Çekya Vfs Global ile Vize Başvurusu

Çekya VFS Global ile vize başvurusu, ayrıcalıklı bir vize başvuru aracılık hizmetidir. 1992 yılından bu yana deneyimli kadrosu ile hizmet veren VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi, tüm Çekya vize işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz güvenilir bir vize başvuru merkezidir.

Çekya VFS Global ile vize başvurusu, bütün ülkelerin Büyükelçiliklerinin bulunduğu Ankara ve çoğu Schengen vize bölgesi ülkenin konsolosluklarının yer aldığı Gaziantep illerinde, uzman vize danışmanları ile küresel bir vize başvuru ağının kaliteli ve seçkin hizmetlerinden yararlanma imkanını vize başvuru sahiplerine sunar.

VFS Global Gaziantep vize ofisi, doğu illerinde yaşayan vatandaşlarımızın İstanbul ve Ankara gibi uzak merkezlere gitmelerine gerek kalmadan Çekya vizesi işlemlerini tamamlayabilecekleri bir vize başvuru merkezidir. Böylelikle vize başvuru sahipleri hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayarak en sağlıklı biçimde Çekya vizesi başvurularını tamamlamaktadır.

Çekya VFS Global Gaziantep Merkezinin Hizmet Bölgesi

Çekya Vfs Global ile Vize Başvurusu

Çekya VFS Global Gaziantep vize merkezi hizmet bölgesinde bulunan iller ve ilçelerden başvuru kabul etmektedir. Çekya ve Schengen vize bölgesi ülkelerinin dış temsilcilikleri ile etkin bir koordinasyon sağlayan vize merkezi, uzman danışmanlık ve parmak izi işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.

Çekya VFS Global Gaziantep vize merkezinin hizmet bölgesinde şu iller bulunmaktadır:

  • Adana, Ağrı, Adıyaman, Bingöl, Bitlis, Batman
  • Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis, Malatya, Kahramanmaraş
  • Muş, Mersin, Siirt, Van, Hakkâri, Tunceli
  • Gaziantep, Mardin, İskenderun (Hatay)

Çekya VFS Global Gaziantep vize merkezi konsolosluklarla koordinasyon ve uzman desteğinin yanı sıra vize başvuru sürecini konforlu ve hızlı hale getirecek ek hizmetler de sunmaktadır. Bu ek hizmetler şunlardır:

 VFS Global Gaziantep Vize Merkezinde Vize İşlemi Yapılabilen Ülkeler

VFS Global Gaziantep vize merkezinde Çekya ve Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize başvuru işlemleri titizlikle tamamlanmaktadır. Çekya VFS Global vize ofisinde vize başvuru dosyalarının hazırlandığı ve işleme konulduğu ülkeler şunlardır:

  • İspanya, İtalya, Malta, Slovenya, Yunanistan
  • İsveç, Norveç, Finlandiya
  • Estonya, Litvanya, Letonya
  • Polonya, Lüksemburg, Avusturya, Çekya
  • Fransa, Belçika, Hollanda ve Avustralya

VFS Global Gaziantep vize başvurusu ayrıcalıklarına ulaşabilmek için İnternet sitemiz üzerinden, telefon ve faks numaramız ile, e-posta adresimize mail atarak ya da vize başvuru merkezimizi ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×