Çek Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Çek Vizesi

Çek Vize Başvuru Merkezleri

Çek vize başvuru merkezleri üstün kaliteli hizmet anlayışı ile Global Visa Services vize başvurularının aracılık hizmetlerinin verildiği vize ofislerinin bir parçasıdır.

1992 yılından bugüne dek Gaziantep, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm ülkemizdeki illerden ve ilçelerden vize başvurularını kabul eden Global Visa Services vize başvuru merkezi ofisleri etkili bir koordinasyon hizmeti verir ve ek hizmetleri ile vize sürecini konforlu ve kolay bir hale getirir.

Çek vize başvuru merkezleri, Schengen vize prosedürlerinin uygulandığı kısa süreli Çekya vize türlerinde tüm işlemlerini hızlıca tamamlamaktadır.

Uzun süreli vizeler için konsolosluk ile koordinasyon hizmetleri sunan ve vize randevularının alınmasına sağlayan vize başvuru merkezi ofislerimizde profesyonel bir yaklaşımla ve uzman vize danışmanları denetiminde vize başvuru dosyaları sağlıklı bir biçimde hazırlanır.

Çek Vize Başvuru Merkezi Hizmetleri

Çek Vize Başvuru Merkezleri

Çek vize başvuru merkezleri hizmetleri ile Global Visa Services ayrıcalığını yaşayarak vize başvurularınızı süratle ve konforla tamamlar, dilediğiniz vize türüne kolayca ulaşırsınız. Global Visa Services kurumsal yapısı içinde uzman danışmanlarımız ve ek hizmetlerimizle 30 yıla yaklaşan deneyim sayesinde yüksek vize kabul oranlarına ulaşılmaktadır.

Global Visa Services bünyesinde faaliyet gösteren Çek vize başvuru merkezleri şu hizmetleri saygın müşterilerine sunmaktadır:

 • Çekya dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlama, vize randevularının alınması
 • Çekya vize başvuru formunun İngilizce doldurulması
 • Çekya vize başvuru dilekçesinin Türkçe ya da İngilizce yazılması
 • Uluslararası seyahat sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi
 • Biyometrik fotoğraf çekimi ve basımı
 • İnternet kiosk altyapısı ile online bilgi ve belgelere rahat ulaşım
 • VIP hizmet ayrıcalıkları ve mesai saatleri dışında işlemlerin yapılabildiği Prime Time hizmeti
 • Tüm belgelerin renkli fotokopilerinin çekilmesi, belge çıktılarının alınması
 • Vize süreci hakkında sürecin her adımından bilgilenmenizi sağlayacak SMS bilgi hizmeti
 • Gerekli evrakların vize başvuru ofislerimize ulaşmasını ve vizeli pasaportların adrese teslimini sağlayan hızlı kargo ve kurye hizmetleri

Çek vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden, e-posta yolu ile, telefon ve faks aracılığıyla, bizzat başvuru merkez ofislerimize gelerek ulaşabilir, talep ettiğiniz Çekya vize türleri hakkında her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Global Visa Services, Çekya dışında belli başlı Schengen vize bölgesi ülkeleri, Amerika, Kanada, İngiltere, Avustralya gibi ülkelerin vize başvuru işlemlerini güvenle tamamlayabileceğiniz ciddi ve güvenilir bir vize başvuru organizasyonudur.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×