Azerbaycan Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Azerbaycan Vizesi

Azerbaycan vize istiyor mu; vize talep adımlarını direkt olarak havalimanından tamamlayabilirsiniz. Havalimanında 1 aylık vize için başvuruda bulunma hakkınız olacaktır.

Azerbaycan vizesi alınırken 2 adet fotoğraf, kimlik belgesi, başvuru formunun ıslak imzalı hali eklenmelidir. Başvuru yapılırken kullanmış olduğunuz pasaportun da güncel olması gerekir.

Azerbaycan vize başvurusu sonrasında çalışmak isteyen kişilerin ayrıca başvuruda bulunması gerekir. Öncelikli alan olarak tabir edilen mühendislik bilimleri üzerinden başvuru yapan kişilerin onay alması çok daha kısa sürede tamamlanacaktır.

Azerbaycan vizesi evrakları arasında bir eksiklik olursa ya da başvuru yapılan pasaportun güncelliğinde sorun olması durumunda ret yanıtı alacaksınız. Bu ret yanıtının sonrasında, reddi itirazda bulunma hakkınız da vardır.

Azerbaycan vizesi ücreti, başvurunun ret yanıtı alması durumunda ödemiş olduğunuz vize harcının iade olmayacağının da ayrıca bildirilmesi gerekir. Bu durum sadece Azerbaycan’a özel bir uygulama değildir. Diğer vize başvuruları da aynı şekilde geçerliliğini sürdürür. Eray Tur yetkilileri ile iletişim adımını tamamlayarak, seyahat sürecine dair gerekli olan tüm bilgileri alabilir ve planlamanızı kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×