Azerbaycan Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Azerbaycan Vizesi

Azerbaycan Vizesi Başvuru Merkezleri

 

Azerbaycan vizesi başvuru merkezleri, Azerbaycan kısa süreli vize işlemlerinin titizlikle gerçekleştirildiği vize başvuru merkezleridir.

Ankara ve İstanbul başta olmak üzere vize başvuru merkezleri Azerbaycan dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlar, vize randevuları sonunda son derece yüksek kabul onayı ile vize onaylarınızı almanıza yardımcı olur.

Mutlaka Oku! Azerbaycan Vizesi: Nasıl Alınır? eraytur.com/azerbaycan-vize/

Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren vize başvuru merkezlerimiz Azerbaycan kısa süreli vize alımında etkin bir aracılık rolü oynamaktadır.

Seyahatlerinize uygun vize türlerinin belirlenmesi, belirlenen vize türlerine göre gerekli belgelerin hazırlanması ve kontrolü sayesinde sağlıklı bir Azerbaycan vize alım süreci gerçekleşir. Vize başvuruları özenle yapılması gereken ve başvurulan ülkenin belirlediği vize prosedürlerine dikkatle uyulması gereken bir işlemdir. Uzman danışmanlarımız sayesinde Azerbaycan ve diğer ülke vize alımlarında vize başvuru merkezlerimizin kaliteli hizmetinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Azerbaycan Vizesi Başvuru Merkezleri

Azerbaycan Vizesi Başvuru Merkezleri Vize Başvurusu

Azerbaycan kısa süreli vize alımında etkin bir rol oynayan Azerbaycan vizesi başvuru merkezleri, uzun süreli vizelerde danışmanlık hizmetleri sunmakta ve tüm yasal kriterleri titizlikle yerine getirmektedir. Vize başvuru merkezlerimiz ile iletişime geçtiğinizde Azerbaycan Turistik, Ticari, Eğitim, Transit geçiş, Aile ziyareti gibi belli başlı Azerbaycan vize türlerinde vize başvuru süreci hakkında tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz.

Azerbaycan vizesi başvuru merkezlerinde vize başvuru süreci şu adımlardan oluşmaktadır:

 • Vize başvuru merkezlerimizle İnternet sitesi üzerinden, bizzat ofisimize gelerek ya da e-posta, telefon aracılığı ile iletişime geçiniz.
 • Arzu ettiğiniz vize türünü seyahat amacınıza göre belirleyelim.
 • Azerbaycan vize başvuru formu, vize dilekçesi hazırlanması konusunda dilerseniz size yardımcı olalım, vize türüne göre gerekli belgelerin listesini e-posta aracılığı ile bilginize sunalım.
 • Evraklarınızı tamamladıktan sonra vize başvuru merkezimize kargo aracılığı ile iletin.
 • Vize randevuları, Azerbaycan dış temsilcilikleri ile koordinasyonu sağlayarak hızlıca vize başvuru dosyanızın işleme alınmasını sağlayalım.
 • Tüm vize süreçleri hakkında Azerbaycan vizesi başvuru merkezlerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz, vize onayı alındıktan sonra vizeli pasaportlarınızı ikametgahınıza kargo aracılığı ile iletelim.

Azerbaycan vizesi başvuru merkezlerinde uzman danışmanlık ve Azerbaycan dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmetleri standarttır. Vize alım sürecini kolaylaştıran ek hizmetlerimiz talebiniz üzerine ilginize sunulmaktadır.

Konforlu bir vize alımı yaşamanızı sağlayan ek hizmetlerimiz şunlardır:

 • Azerbaycan vizesi başvuru formunun doldurulması, vize dilekçesinin hazırlanması
 • Fotokopi, belge çıktısı, biyometrik fotoğraf çekimi
 • VIP hizmeti ve Prime Time (Erken saat) uygulaması
 • SMS bilgilendirmesi, Kargo-kurye hizmetleri, Sağlık sigorta poliçesi düzenlenmesi

Tüm bu ek hizmetler isteğe bağlıdır ve belli bir bedel karşılığı sunulmaktadır.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×