Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Amerika Vizesi

Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri

 

Ankara

 Adres

Farabi Sk.49/2 Çankaya

 Telefon/Faks

0850 969 83 75

 Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi: 08.30 – 18.00

 Eposta

[email protected]

Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri Global Visa Services bünyesinde Amerika göçmen ve göçmen olmayan vize başvuruları için kaliteli hizmet veren ve müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla vize işlemlerinizi kolaylaştıran vize başvuru merkezleridir.

Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri

Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep vize başvuru merkezlerimizle ülkenin her yerinden iletişime geçerek Amerikan vizeleri hakkında bilgi alabilir, talep ettiğiniz vize türüne göre gerekli vize evrakları listesini edinebilir ve vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Vize türüne göre istenen evraklar tamamlandıktan sonra kargo veya kurye yolu ile evraklarınızı Amerika vize başvuru merkezleri adresine iletebilirsiniz.

 

Ankara ili ve çevre il-ilçelerde oturan vatandaşlarımız Ankara merkez ofisimizle Amerikan vizeleri hakkında iletişime geçebilir, İstanbul ili ve çevre il-ilçelerde oturan vatandaşlarımız da İstanbul vize merkezimize ulaşarak vize işlemlerini başlatabilir. Amerikan Büyükelçiliği Ankara’da, İstanbul Başkonsolosluğu İstanbul bölgesinde vize randevuları verir ve vize mülakatlarını düzenleyerek vize başvurularını sonuca bağlar.

Uzman vize danışmanları ile Global Visa Services Amerika Vizesi Başvuru merkezleri Amerika vize başvurularında yüksek bir vize kabul oranına sahiptir. Vize başvuru hizmetleri sektöründe ön plana çıkan şirketimiz vize başvuru hizmetlerini yüksek kalite anlayışı ile sağlıklı bir şekilde yerine getirmektedir. İletişim kanallarımız vasıtasıyla müşteri temsilcilerimizle irtibata geçtiğinizde Amerikan vize başvuru koşullarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim Kanalları

Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim Kanalları

Amerika vizeleri için başvuracak kişiler Amerikan vize prosedürlerini çok iyi bilmek zorundadır. Amerika vizeleri için başvuran kişiler Başkonsolosluk binasına bizzat gitmek, parmak izi vermek ve vize mülakatına katılmak zorundadır. Ayrıca Amerika vize başvuru formu DS-160 online olarak eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulmalı, İngilizce vize dilekçesi kurallara uygun bir şekilde yazılmalıdır. Tüm bu vize işlemlerinde Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri uzman danışmanlarımız her an yanınızda olacaktır.

Global Visa Services Amerika Vizesi Başvuru Merkezlerine şu yollardan ulaşabilirsiniz:

  • İnternet sitemiz üzerinden müşteri temsilcimizle canlı sohbet yapabilirsiniz, online randevu alarak Whatsapp iletişim kanalımızı kullanabilirsiniz.
  • Amerika vizesi başvuru merkezi binamıza bizzat gelerek kaliteli hizmet anlayışımızı yerinde görebilirsiniz.
  • Başvuru merkezlerimize gelmeden telefonla ya E-Posta yolu ile Amerika vizeleri hakkında bilgi alabilir, vize başvurusu için gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Amerika Vizesi Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler

Amerika Vizesi Alabilmek İçin Yapmanız Gerekenler

Amerika vizesi alabilmek için Amerika Vize başvuru merkezlerimizle iletişime geçtiğinizde vize başvuru sürecini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Konforlu bir Amerika vizesi başvuru süreci için şunları yapmanız gerekir:

  • İletişim kanallarından Amerika Vizesi Başvuru Merkezleri ile iletişime geçiniz.
  • Almak istediğiniz vize türünü bildiriniz, vize türü seyahat amacı ile aynı olmalıdır.
  • Başvurmak istediğiniz vize türü için gerekli vize evrak listesini alınız, mail yoluyla iletilir. Bu liste çerçevesinde vize başvuru evraklarınızı tamamlayınız.
  • Vize başvuru evraklarınızı vize başvuru merkezlerimize iletiniz.
  • Vize başvuru randevunuza katılınız ve parmak izinizi verip, mülakatta bulununuz.
  • Amerika vize başvurunuz onaylanırsa vizeli pasaportunuz size posta yolu ile iletilecektir.

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Amerika vize başvuru merkezleri ve randevusu S.S.S.

Amerika Vize Randevu
Amerika vize randevu tr.usembassy.gov adresinde bulunan “Randevu” bölümünden gerçekleştiriliyor. Site içerisinde işlem yapabilmeniz için öncelikle bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra vize türünüzü ve kişisel bilgilerinizi girerek randevunuzu alabilirsiniz. Randevu işlemi sırasında ödeme biçiminizi ve evraklarınızı teslim edeceğiniz PTT şubesini seçmeniz de gerekiyor.

Amerika vize randevusu alınabilir. Genellikle 6 ay ya da 1 sene sonrasına randevu verilmektedir. Bu durumun nedeni ise pandeminin olumsuz etkileridir.

Vize randevu işlemlerini hem aracı kurum hem de konsolosluk üzerinden yapabilirsiniz. Pandemi dolayısıyla yüz yüze mülakatların 2023 senesine sarkması söz konusudur.

Göçmen vizeleri prosedürüne uygun başvuru işlemlerinde Amerika vize randevu alma işlemleri konsolosluk üzerinden yürütülmektedir. LPR ‘’Yasal daima yerleşik’’ ve göçmen vizesi başvurularını yaparak, konsolosluk üzerinden randevu kayıtlarınızın oluşturulmasını sağlar. Turistik vize Covid 19 döneminde kapalı olarak prosedüre devam etmektedir.

Amerika Vize Randevu Sitesi
Amerika vize randevu ile alınmaya devam ediyor. Vize randevusu almak için öncelikle tr.usembassy.gov adresine giriş yapmalısınız. Bu sistem içerisinde kendinize bir üyelik oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra sitedeki başvuru formunu edinerek doldurmalısınız. Randevu ile ilgili bölüme geçiş yaptığınızda kişisel bilgilerinizi, ödeme seçeneklerinizi ve teslimatınızın yapılacağı yerin neler olduğunu seçmelisiniz. Vize türünüzü de seçmenizin ardından karşınıza bir takvim açılır. Takvimde gün ve saat seçimi yaparak randevunuzu alabilirsiniz.
Amerika Online Yolla Vize Randevu Alma
Amerika vize randevu alma işlemleri için online vize merkezi üzerinden işlem yapılabilir. Konsolosluğa gitmeden vize başvuru işlemlerinin düzenlenmesi, online alana geçirilerek vize başvurusu yapılması gerekir. Amerika 2023 yılında sadece acil göçmenlik vizesi ve acil durum vizesi başvurularını kabul etmektedir. Turistik vize işlemlerinde kısıtlamalara tabi tutulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×