Tls Contact İsviçre Vize Başvurusu - Eraytur
İsviçre Vizesi

Tls Contact İsviçre Vize Başvurusu

TLS Contact İsviçre vize başvuru işlemlerinin tamamlandığı ve uzman desteğinin sunulduğu bir vize başvuru merkezidir. TLS Contact vize ofislerinde vize başvuru işlemleri sağlıklı bir şekilde tamamlanmakta ve vizeli pasaportlar vize başvuru sahiplerine teslim edilmektedir.

Tls Contact İsviçre Vize Başvurusu

TLS Contact İsviçre vize ofisleri kısa süreli İsviçre vize işlemlerinin tamamlandığı, uzun süreli vize işlemleri için uzman desteğinin sunulduğu başvuru merkezleridir. İsviçre kısa süreli vize başvuruları İsviçre dış temsilciliğine direkt olarak yapılamaz, aracı vize kurumlar aracılığı ile işlem yapılmaktadır. TLS Contact İsviçre kısa süreli vize işlemleri için yetkili bir vize başvuru merkezidir.

TLS Contact vize ofislerinde İsviçre vize ücreti >> eraytur.com/isvicre-vize-ucreti/  tahsil edilmekte, İsviçre vize türleri hakkında vize başvuru sahiplerine her türlü bilgi verilmektedir. TLS Contact vize başvuru merkezleri randevu yöntemi ile çalışmaktadır. Aracı kurumun İnternet sitesinden vize randevusu alınmalıdır.

TLS Contact İsviçre Başvuru Merkezi ile İsviçre Vizesi

TLS Contact İsviçre başvuru merkezi İnternet sitesi üyelik sistemiyle çalışan bir başvuru yöntemi geliştirmiştir. İnternet sitesi üzerinden e-mail adresi ile bir hesap oluşturulur. Hesap üzerinden başvuru formu doldurularak başvuru merkezinden randevu alınır. Talep edilen vize türü için istenen İsviçre vize evrakları >> eraytur.com/isvicre-vize-evraklari/  listesine online olarak ulaşmak mümkündür.

Talep edilen vize türüne göre istenen belgelerle randevuya gidilerek vize başvuru işlemleri başlatılır. İsviçre vize başvuru süreci şu adımlardan oluşur:

  • İsviçre vize formu >> com/isvicre-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçesi hazırlanır.
  • Talep edilen vize türüne göre gerekli evraklar hazırlanarak TLS Contact vize başvuru merkezine teslim edilir.
  • TLS Contact uzman vize danışmanları vize başvuru dosyasını kontrol eder ve hatalar düzeltilir, Gerekirse vize başvuru sahibinden belgelerdeki hataları düzeltmesi istenir.
  • Tüm evraklarda eksiklikler ve hataların giderilmesi tamamlandıktan sonra TLS Contact uzman danışmanları İsviçre dış temsilciliği ile koordine olarak vize başvuru dosyasını vize bölümüne iletilir.
  • İki haftayı bulabilen bir inceleme sonucu vize başvuru sahibinin vize alıp almadığına karar verilir.
  • Vize onayı verildi ise vizeli pasaportlar vize başvuru sahibinin iletişim adresine iletilir.

TLS Contact İsviçre vize başvuru merkezleri kısa süreli vizelerde tüm işlemlerin tamamlandığı bir vize ofisidir. Uzun süreli vizelerde uzman danışman desteği ile vize başvuru dosyaları hazırlanır, uzun süreli vizelerde vize başvuru sahipleri İsviçre dış temsilciliklerine şahsen başvuru yapmak durumundadır.

TLS Contact vize başvuru merkezi İsviçre yanında İngiltere vize işlemlerinin de yapıldığı vize başvuru merkezidir. İngiltere ve İsviçre AB üyesi değildir, İsviçre Schengen vize bölgesinde bulunmasına karşın İngiltere Schengen vize bölgesinden ayrılmıştır. Vize başvuru sahipleri vize başvuru merkezleri iletişim noktaları ile iletişime geçerek talep ettikleri vize türündeki tüm bilgilere ulaşmalıdır.

İsviçre ve İngiltere vize ücretleri birbirinden farklıdır. TLS Contact İnternet sitesi üzerinden vize ücretlerini hesaplamak mümkündür. Kısa süreli vizelerde tüm işlemler vize başvuru merkezinde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×