Norveç Vize Ücreti

   

  Norveç 2020 Vize Ücretleri

  Norveç 2020 vize ücretleri, ilgili Norveç vizesi talebinde bulunan vatandaşların başvuru sırasında ödemeleri gereken ücrettir. Bu vize ücreti vize türünün uzun süreli ya da kısa süreli olma durumlarına göre farklı fiyat bilgileri içermektedir. Norveç vize ücretleri her yıl konsolosluğun da belirlemiş olduğu fiyatlar ile değişiklik göstermektedir. 2020 yılında da Norveç Vize Ücretleri Norveç Konsolosluğu’ nun belirlemiş olduğu miktarlar dahilinde güncellemeye girecektir.

   

  Vize ücretleri ödemeleri için Norveç konsolosluğu resmi internet sitesinde vize harç ücretinin ayırılacağı banka hesap numarası yayımlanmaktadır. İlgili hesap numarasına vize ücreti ödenmeli ve ödemenin gerçekleştiğine dair banka dekontunun alımı gerçekleşmelidir. Başvuru dosyalaması sırasında vize harç ücretinin yatırılmasını belgeleyen bu evrak da vize dosyasında yer almak durumundadır. Norveç vize ücretlerinin yatırıldığı andan itibaren herhangi bir olumsuz durumda karşılaşılması halinde ücret iadesi bulunmamaktadır.  Yapılacak olan Norveç vize ödemeleri herhangi bir sonraki Norveç vizesi başvurusunda kullanılmamaktadır. Vize reddi yaşanması durumunda ise yeni başvuru için yeni Norveç 2020 vize ücreti ödenmek durumundadır.

  Sizler de Norveç 2020 vize ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla Eray Tur’ dan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Hem vize ücretleri hem evrak bilgisi danışmanlık hizmetleri ile alakalı her türlü vize işlemlerinde yanınızda olacak bir marka ile çalışarak sizler de vize işlemlerinin prosedür süreçlerini rahat geçirebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir