Gana Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Gana Vizesi

Gana vize istiyor mu? Gana ile Türkiye arasında herhangi bir pasaport türü için vize muafiyeti bulunmaz. Bordo, yeşil, gri ve siyah olmak üzere tüm pasaport sahipleri Gana için vize almak durumundadır. Sadece siyah pasaport sahipleri vize ücretinden muaf tutulur.

Gana vizesi tüm Gana seyahat türleri için alınması zorunludur. Turistik, ticari, aile ziyareti gibi amaçlarla yapılan Gana seyahatleri için Gana büyükelçiliği ya da Eray Tur aracılığı ile başvuru yapılabilir.

Gana vize başvurusu yapmak isteyen gri ve siyah pasaport sahipleri vize başvurularını dışişleri bakanlığından, büyükelçilikten ya da uluslar arası danışmanlık şirketlerinden nota alarak yapabilirler.

Gana vizesi başvuru evrakları başvurulan vizenin türüne göre değişmektedir. Vize başvurusunun kabul edilmesi için en önemli evrak vize başvuru formudur. Form doğru bilgilerle ve tam olarak doldurulmalıdır. Pasaport 6 ay daha geçerli olmalıdır.

Gana vizesi ücreti vizenin kısa ya da uzun süreli olmasına göre değişmektedir. Vize ücreti büyükelçilikler aracılığı ile ödendikten sonra başvuru evraklarına ödeme ile ilgili belge eklenmelidir.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×