Gambiya Vize Formu ve Dilekçe - Eraytur
Gambiya Vizesi

Gambiya Vize Formu ve Dilekçe

 
Gambiya vize formu ve dilekçe, Gambiya vize başvurularında verilmesi gereken iki resmi evraktır. Talep edilen vize türünde gerekli evraklarla birlikte vize başvuru dosyasında bulunmaları gerekir. Bu belgelerdeki bilgilere göre vize başvuru değerlendirmesi yapılmaktadır.

Gambiya Schengen Vize Başvuru Formu

Gambiya Konsolosluğu Vize Başvuru Formu

Gambiya  Vize Başvuru Formu PDF

Gambiya Vize Başvuru Formu Doldurulmuş Örneği

Gambiya Vize  Dilekçe Örneği

Gambiya Vize Formu ve Dilekçe

Gambiya vize formu, Gambiya dış temsilcilikleri tarafından hazırlanan vize başvuru sahiplerinin bilgilerini toplamaya yarayan bir başvuru formu niteliğindedir. Formda yer alan sorulara verilen yanıtlar eksiksiz ve doğru olmalıdır. Vize başvurusunda bulunan diğer evraklardaki bilgilerle vize başvuru formundaki bilgiler çelişmemelidir.

Gambiya vize formu doldurulduktan sonra vize talep dilekçesi hazırlanır. Seyahat amacını ve talep edilen vize türünü belirten dilekçe Turistik ve Ticari seyahatlerde farklı bir şekilde düzenlenir. Dilekçenin şeklen de doğru olması gerekmektedir.

Global Visa Services Gambiya vize başvuru merkezleri, Gambiya vize formu ve dilekçe evraklarınızı en doğru şekilde hazırlayabileceğiniz ve tüm vize işlemlerini güvenle tamamlayabileceğiniz vize ofisleridir.

Gambiya Vize Formu Doldurulması Gereken Alanlar

Gambiya vize formu Gambiya dış temsilciliklerinin vize başvuru sahiplerinden kişisel bilgilerini toplamak amacıyla düzenlenmiştir. Vize formunda bulunan alanlarda kişisel, mesleki ve seyahat hakkında bilgiler verilir. Verilen bilgiler kesinlikle doğru olmalıdır.

Gambiya vize formunda bulunan bilgi alanları şu şekildedir:

  1. Vize başvurusu yapan kimsenin kişisel bilgileri- Kimlik belgelerinde yer alan kişisel bilgiler verilmelidir. Adres ve iletişim bilgileri yazılır.
  2. Seyahat hakkında verilen bilgiler- Seyahat amacı ve tarihleri belirtilir.
  3. Başvuru sahibinin çalışma durumu ve çalışma yeri- İş durumu ve çalışılan firma bilgileri yer alır.
  4. Gambiya’ya davet eden kişinin bilgileri- Gambiya’ya davet eden kişinin kişisel bilgileri yazılır
  5. Gambiya’da konaklama bilgileri- Otel adı ve adresi belirtilir, otel rezervasyonu ile desteklenmelidir.

Gambiya Vize Dilekçesi Yazma Kuralları

Gambiya vize dilekçesi, Gambiya vize başvurusunda bulunan kişinin talep ettiği vize türünü ve seyahat amacını Gambiya dış temsilciliklerine bildirdiği bir dilekçe türüdür.  Vize dilekçesinde seyahat tarihleri kesin olarak belirtilmelidir, gidilecek şehirler, seyahatin masraflarının nasıl karşılanacağı yazılmalıdır. Sponsor mevcutsa, sponsor olan kişinin ya da kurumun bilgileri verilmelidir.

Vize dilekçesinde vize başvurusu yapan kişinin adresi, çalıştığı kurum, telefon numarası ve e-mail adresi bulunmalıdır. Tarih düşülen dilekçe mutlaka ıslak imza ile imzalanmalıdır.

Ticari vize dilekçeleri bağlı olunan firmanın antetli kağıdında hazırlanır. Gambiya’daki iş yapılacak şirket bilgileri verilir, ticari vize dilekçeleri şirketin yetkilisi tarafından imzalanır ve kaşelenir. Çalışılan, sahip olunan şirketin adı, adresi mutlaka dilekçede bulunmalıdır.

Gambiya vize formu ve dilekçesi hazırlandıktan sonra vize başvuru merkezlerinde Gambiya vize ücreti ödenerek vize başvuru işlemleri başlatılır.

Gambiya vize başvurusu için güncel hazırlanan rehbere https://www.eraytur.com/gambiya-vize/ adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×