Gambiya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Gambiya Vizesi

Gambiya Vize Başvuru Merkezleri

Gambiya vize başvuru merkezleri, Gambiya vize türlerinde vize başvuru sürecinin sağlıklı ve kaliteli bir şekilde tamamlandığı vize başvuru ofisleridir. Global Visa Services çatısı altında faaliyet gösteren vize başvuru merkezleri uzman ve deneyimli kadrosu ile uzun yıllardır başta Gaziantep olmak üzere İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük merkezlerde ülkenin her ilinden ve ilçesinden vize başvurularını kabul etmektedir.

Gambiya Vize Başvuru Merkezleri

Gambiya vize başvuru merkezleri, Gambiya Turistik vizeleri ve Ticari vizeler gibi kısa süreli vize türleri ile uzun süreli vizeler için aracı kurum hizmetleri ve uzman desteği sağlamaktadır. Tim vize sürecinin kolayca ve konforlu bir şekilde tamamlanmasını amaç edinmiş vizyonu ile Global Visa Services vize ofisleri müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşır.

Gambiya vize başvuru merkezleri, Gambiya vize başvuru dosyalarının hazırlanmasında ve Gambiya dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlanmasında etkili bir rol oynar. Gambiya vize ücreti ödemelerinin yapıldığı başvuru merkezlerinde her aşamada deneyimli uzman desteği sunulmaktadır. Vize ofislerinde vize başvuru sahiplerini konforlu bir sürecin yaşanması için ek hizmetler de sunulmaktadır.

Gambiya Vize Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

Gambiya vize başvuru merkezlerinde vize başvuru sahipleri talep edecekleri vize türünü belirledikten sonra etkili bir koordinasyon hizmeti ve uzman vize danışmanı desteği alırlar. Bu temel vize aracılık hizmetlerinin yanında vize sürecini kolaylaştıran ve vize başvurusunu konforlu hale getiren ek hizmetler de sunulur.

Gambiya vize başvuru merkezinde verilen ek hizmetler şunlardır:

  • Gambiya vize formu ve dilekçe hazırlanması
  • Gambiya seyahat sağlık sigorta poliçesi düzenlenmesi
  • VIP hizmet ayrıcalığı ve Erken Saat-Prime Time hizmeti ile mesai saatleri dışında hizmet imkanı
  • Tüm renkli fotokopi ve belge çıktısı alınması işlemleri
  • SMS bilgilendirme ve İnternetten alınacak belgeler için İnternet Kiosk uygulaması
  • Vize başvuru dosyasında olması gereken Biyometrik fotoğrafların çekimi ve basımı
  • Hızlı kargo ve kurye hizmetleri

Gambiya vize başvuru merkezlerinde verilen bu ek hizmetler isteğe bağlıdır. Talep edilmesi halinde ücretlendirme hizmet başına yapılmaktadır.

Gambiya vize başvuru işlemleri yetkili vize başvuru merkezlerinde ve deneyimsiz kadrolarla yapıldığında Gambiya vize reddi kararı ile sonuçlanması olasılığı bulunmaktadır. Vize reddi kararı sonrası ödenen konsolosluk harçları ve hizmet bedelleri geri ödenmediğinden vize başvuru sahipleri vize başvurularını etkin ve yetkin başvuru merkezlerinde tamamlamalıdır.

Global Visa Services vize ofisleri tüm Türkiye’de vize başvurularının güvenli bir adresidir, yüksek vize kabul oranlarıyla sektöründe öncü bir rol oynamaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×