Gambiya Vize Ücreti - Eraytur
Gambiya Vizesi

Gambiya Vize Ücreti

Gambiya vize ücreti, Gambiya dış temsilcilikleri tarafından belirlenen konsolosluk harçlarından ve vize başvuru merkezinde verilen hizmet bedellerinden oluşur. Vize harçlarını belirleme yetkisi Gambiya konsolosluğunun yetkisindedir ve zaman içerisinde değişebilir. Vize başvuru merkezleri hizmet bedelleri Türk lirası üzerinden ve kredi kartı ile ödenebilirken, vize harçları dolar üzerinden nakit olarak ödenirler.

Gambiya Vize Ücreti

Gambiya vize ücreti ödendikten sonra Gambiya vize formu ve dilekçe >> eraytur.com/gambiya-vize-formu-ve-dilekce/ belgelerinin bulunduğu vize başvuru formu hazırlanmalı ve gerekli evraklar Gambiya dış temsilcilikleri vize bölümüne iletilmelidir.

Gambiya vize ücreti bedelleri 2021 yılında geçerli olmak üzere şu şekilde belirlenmiştir:

  • 1 Aylık Tek Girişli Turistik Vizeler                  40 USD
  • 1 Aylık Tek Girişli Ticari Vizeler                     40 USD
  • 3 Aylık Çok Girişli Turistik Vizeler                100 USD
  • 3 Aylık Çok Girişli Ticari Vizeler                   100 USD
Belirtilen ücretler sadece konsolosluk harçlarını içermektedir. Vize başvuru merkezlerinde ödenecek hizmet bedelleri vize ücretleri bütçesine eklenmelidir.

Gambiya Vize Ücreti Önemli Noktalar

Gambiya vize ücreti satılamaz ve devredilemez. Vize ücreti Gambiya vize başvuru merkezleri >> eraytur.com/gambiya-vize-basvuru-merkezleri/ sayesinde ödenebilmektedir. Vize ücreti ödendi dekontu vize başvuru dosyasında olmalı, konsolosluk onayından geçmelidir. Vize ücreti talep edilen vize türü dışındaki vize çeşitlerinde kullanılamaz.

Gambiya vize ücreti, Gambiya vize reddi >> eraytur.com/gambiya-vize-reddi/ kararı verildikten sonra geri ödenmez. Vize başvuru sahipleri yeni bir vize başvurusu yapacak iseler konsolosluk harçlarını ve hizmet bedellerini tekrar ödemek durumundadırlar. Bu yüzden vize başvurularının uzman danışmanlar gözetiminde yapılması önem kazanmaktadır.

Global Visa Services vize başvuru merkezleri deneyimli ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin her yerinden vize başvurularını kabul etmektedir. Gambiya dış temsilcilikleri ile etkin bir koordinasyon sağlayan vize başvuru merkezleri uzman danışman desteğini vize başvuru sürecinin her adımında sunmaktadır.

Vize başvuru merkezlerinde vize başvurularını konforlu hale getiren ek hizmetler sunulmaktadır. Vize formu doldurma ve dilekçe hazırlanması, seyahat sağlık sigortasının düzenlenmesi, VIP ve Erken Saat ayrıcalıkları, SMS bilgilendirme ve kurye hizmetleri, İnternet kiosk uygulaması, fotokopi ve belge çıktısı alınması ek hizmetler içerisindedir ve isteğe bağlı olarak vize başvuru sahiplerine sunulmaktadır.

Global Visa Services vize ofisleri Gambiya ve birçok Afrika ülkesinin tüm vize türlerindeki işlemleri yüksek vize kabul oranlarıyla tamamlamaktadır. Dünyanın belli başlı ülkelerinin ve Schengen vize bölgesinde bulunan tüm ülkelerin vize işlemleri kaliteli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×