Burundi Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Burundi Vizesi

Burundi vize istiyor mu; giriş sürecini resmi kanallar üzerinden yapmak isteyen kişilerin vize onayı alması gerekir. Vize başvurusu yapıldıktan sonra onay alma aşamasının pandemi koşulları sebebi ile zaman zaman sekteye uğrayabildiği de unutulmamalıdır.

Burundi vizesi alınırken sunmuş olduğunuz evrakların güncel olması gerekir. Ayrıca başvuru formunun da eksiksiz doldurulması lazımdı. Doldurulan başvuru formu ıslak imzalı şekilde sunulmalıdır.

Burundi vize başvurusu yapılmasının akabinde referans kodu üzerinden başvurunun takip edilmesi için size fırsat verilecektir. Başvuru takip adımlarında dilerseniz aracı kurumlardan da ayrıca bilgi almanıza imkan tanınacaktır.

Burundi vizesi evrakları derlenirken, ülkeye giriş yapmanızın hemen sonrasında hangi maddi kaynakları kullanarak masraflarınızı karşılayacağınıza ilişkin de bilgi almanız gerekir. Bu talep sadece sivillerden değil aynı zamanda öğrencilerden de istenen bir unsurdur. Öğrencilerin burs belgelerini sunması yeterlidir.

Burundi vizesi ücreti ödeme adımlarında, kişilerin kredi kartı ile ödeme adımını tamamlamasına izin verilmektedir. Başvurunun ret yanıtı alması kişilerin yatırmış oldukları bu tutarın hesaplarına iade edilmesini sağlamaz. Eray Tur ile iletişim kurarak, seyahat sürecine dair tüm detaylara hakim olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×