Benin Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Benin Vizesi

Benin vize istiyor mu; danışmanlık firmaları aracılığı ile vize talep adımlarında bulunmanız durumunda başvuru aşaması çok daha kolay tamamlanacaktır. Vize başvuru adımlarının tamamlanmasının akabinde size sunulan referans numarası üzerinden başvurunun ne durumda olduğuna dair inceleme yapabilirsiniz.

Benin vizesi alınırken kişilerin ülkeye giriş yapmalarının hemen sonrasında meydana gelecek olan masrafları hangi maddi bütçe ile karşılayacaklarına ilişkin de bilgi vermeleri istenecektir.

Benin vize başvurusu yaparken sunulan pasaportunuzun güncel olması gerekir. Resmi birimler gerekli görürse geçmişte aktif olan pasaportlarınızın da sunulması istenebilir.

Benin vizesi evrakları arasında kişilerin tam tekmil nüfus kayıt örneği de yer almalıdır. Özellikle aile birleşimi için başvuruda bulunmanızın sonrasında tam tekmil nüfus kayıt örneğinde daha öncesinde bir evlilik yaptığınıza dair bilgi bulunuyorsa, bu evliliğin sonlandığına dair evrakları da eklemelisiniz.

Benin vizesi ücreti ödeme süreci vizenin geçerlilik süresine göre değişim arz eder. Eray Tur vize ücretleri ve çok daha fazlası ile alakalı size gerekli olan tüm bilgilendirmeleri eksiksiz sunacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×