Bahreyn Vize Başvurusu: Form, Evrak ve Ücreti - Eraytur

Bahreyn Vizesi

Bahreyn vize istiyor mu; vize işlemlerini talep edeceğiniz vize süresine göre takip etmelisiniz. Örneğin kısa süre kalacak olan kişiler için turist vizesi almak yeterli olacaktır. Uzun süreli olan vizeler ise çalışma izni almak isteyen kişiler için daha uygun olacaktır.

Bahreyn vizesi talep adımlarında bir referans numarası sunulacaktır. Bu referans numaranız üzerinden vize başvurunuzun ne durumda olduğuna dair bilgi almanız mümkün kılınır.

Bahreyn vize başvurusu yapılırken sunacağınız pasaportun kesinlikle güncel olması gerekir. Pasaportun tarihinin güncelliği ile alakalı bir sorun meydana gelirse vize talebiniz ret yanıtı ile karşılaşır.

Bahreyn vizesi evrakları arasında geçmişte kullandığınız ve güncelliğini kaybetmiş olan pasaportunuzun da bilahare sunulması istenebilir.

Bahreyn vizesi ücreti ödeme adımlarında kredi kartını kullanmanız yeterli olacaktır. Kredi kartı ve diğer yöntemler üzerinden başvuru adımlarının maddi boyutunun yerine getirilmesi mümkün kılınacaktır. Eray Tur uzmanları ile iletişime geçerek seyahatinizin her bir adımına dair oldukça detaylı şekilde bilgi alma hakkını yakalayacaksınız. Vize ve seyahat planlamaları sizin için artık çok daha kolay.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×