Bahreyn Vizesi: En İyi Vize Rehberi - Eraytur
Bahreyn Vizesi

Bahreyn Vizesi: En İyi Vize Rehberi

Bahreyn Vizesi: En İyi Vize Rehberi

BAHREYN VİZESİ S.S.S.

Bahreyn Türklere vize veriyor mu?
Bahrey’niin Türkiye’ye dair herhangi bir vize sınırlaması söz konsuu değildir.

Bahreyn Türk vatandaşlarına vize vermektedir. Vize almak için Bahreyn konsolosluğuna müracaat etmeniz, gerekli vize evraklarını teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz gerekir.

Bahreyn vize ister mi?
Bahreyn ve Türkiye arasındaki anlaşmaya göre ülkeler karşılıklı olarak 90 günü geçmeyecek seyahatler için vatandaşları vizeden muaf tutmuştur. Eğitim, çalışma, ticari veya aile birleşimi amaçlarıyla gidecek olan ve 90 günden uzun süre konaklayacak olan vatandaşlar vize almalıdır.
Bahreyn vize veriyor mu?
Bahreyn vize başvuru adımları sırasında gerekli belgelerin eksiksiz bir biçimde toplanması durumunda sorun meydana gelmeden süreç işleme alınacaktır.

Bahreyn, ülkesine gelecek olan yabancı uyruklu kişilere gelme amacına göre vize vermektedir. Vize türleri; aile birleşimi, çalışma, eğitim, ticari, turistik olarak farklı sınıflara ayrılmıştır.

Bahreyn vizesi kaç günde çıkar?
Bahreyn vizesi 7-10 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
Bahreyn vizesi nasıl alınır?
E-vize platformu üzerinden her bir belgenin yüklenmesi üzerine başvurunuz alınır ve birkaç iş gününe kadar sonuç açıklanır.
Bahreyn vizesiz gidilir mi?
E-vize prosedürlerini dikkate alanlar 30 gün süreli olacak şekilde seyahat programlarını hayata geçirebilir.
Bahreyn’e Vize nasıl alınır?
Bahreyn e-vize veren ülkeler arasında yer aldığı için vize başvurularını online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Vize almak için pasaport sahibi olmanız, başvuru formunu İngilizce ve Türkçe olarak doldurmanız, vize talep dilekçesi yazmanız istenir.

Bahreyn vizesi almak için vize başvuru formunu doldurmanız ardından vize merkezinden randevu almanız gerekir. Randevu tarihinde ilgili vize türü için istenen evrakları vize merkezine teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından başvurunuz gerçekleşir.

Bahreyn vizesi almak için konsolosluklardan randevu alarak başvurunuzu istenen belgeler ışığında iletmelisiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×