Finlandiya Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Finlandiya Vizesi

Finlandiya Vizesi Başvuru Merkezleri

Finlandiya vizesi başvuru merkezleri, Schengen vize bölgesi ülkeleri ve Finlandiya vize başvuru işlemlerinin tamamlandığı, uzman vize danışmanlarında vasıtasıyla kaliteli hizmet sunan vize başvuru merkezleridir.

Finlandiya Vizesi Başvuru Merkezleri

1992 yılından bu yana başta Gaziantep olmak üzere belli başlı illerde vize başvuru merkezleriyle yurdun her yanından vize başvurularını kabul eden vize başvuru merkezleri, Global Visa Services güvencesiyle vize başvuru sahiplerine hizmet vermektedir.

Finlandiya vizesi başvuru merkezleri, kısa süreli ve uzun süreli Finlandiya vize başvuru işlemlerini en sağlıklı biçimde tamamlayan, Finlandiya dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon sağlayan vize ofisleridir. Vize başvuru merkezlerinde sunulan uzman desteğinin yanında vize başvuru sürecini konforlu hale getiren ek hizmetler de verilmektedir.

Finlandiya Vizesi Başvuru Merkezleri Vize Başvuru Hizmetleri

Finlandiya vizesi başvuru merkezleri Gaziantep, Ankara, İstanbul gibi merkezlerde etkin vize başvuru hizmetleri sunmaktadır. Finlandiya kısa süreli seyahatleri ve uzun süreli vizeleri için her türlü bilginin alındığı ve aracılık hizmetlerinin satın alındığı vize başvuru merkezlerinde koordinasyon hizmetleri ve uzman desteğinin yanında ek hizmetler de verilmektedir.

Finlandiya vizesi başvuru merkezleri ek hizmetleri şu ayrıcalıklardan oluşur:

  • VIP ve Prime Time ile konforlu ve mesai saatleri dışında vize başvurusu ayrıcalığı
  • Finlandiya vize başvuru formunun hatasız doldurulması, Finlandiya vize dilekçesinin uygun şekilde yazılması
  • Vize başvuru dosyasında ve vize başvuru formunda bulunması gereken biyometrik fotoğrafların çekilmesi
  • Vize başvuru dosyasına eklenmesi gereken A4 boyutunda renkli fotokopilerin çekilmesi, İnternet üzerinden alınan belgelerin çıktı hizmetleri
  • İnternet kiosk ağıyla İnternet üzerinden ulaşılacak bilgi ve belgelere hızlı erişim, SMS bilgilendirmesi ile vize sürecinin tüm adımlarının kolay takibi
  • Finlandiya vizesi için gerekli evrakların başvuru merkezine ulaştırılması ve vizeli pasaportların vize başvuru sahibinin adresine ulaştırılmasını sağlayan kargo ve kurye hizmetleri

Finlandiya vizesi başvuru merkezlerimize İnternet sitesi üzerinden online randevu alarak, müşteri temsilcilerimizle sohbet ederek, e-posta ve telefon yoluyla ulaşabilir, Finlandiya vizesi için her türlü bilgiye ücretsiz ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezlerimize bizzat gelerek Finlandiya kısa süreli ve uzun süreli vize başvuru işlemlerinizi hızla başlatabilirsiniz.

Finlandiya vizesi başvuru merkezleri, Global Visa Services güvencesiyle etkin vize başvuru hizmetleri sunmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×