Finlandiya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu - Eraytur
Finlandiya Vizesi

Finlandiya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Finlandiya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi başta Gaziantep olmak üzere, doğu illerinde yaşayan vize başvuru sahiplerinin Schengen vize işlemlerini kolayca tamamlayacakları bir vize başvuru merkezidir.

Estonya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

Finlandiya Vfs Global Gaziantep ile Vize Başvurusu

1992 yılından beri hizmet veren VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi deneyimli kadrosu ile kısa süreli ve uzun süreli Finlandiya vizeleri için yapılan başvurularda 30 yıla yaklaşan deneyimlerini vize başvuru sahipleri ile paylaşır. Sağlıklı bir vize başvuru sürecinin yapılmasını ve Schengen vizelerinin hızlıca ve konforla alınmasını sağlar.

Finlandiya vize istiyor mu?

3 aylık seyahate dair siyah, gri ve yeşil pasaport sahipleri muaf kabul edilir. Bordo pasaport için de vize rejimi uygulanır.

Finlandiya vize kaç günde çıkar?

En az 7 iş gününe kadar açıklanır. Vizenin çıkması 10 – 15 iş gününü bulabilir.

Finlandiya Schengen ülkesi mi?

Sonradan Schengen ülkeleri arasına katılmış ve bu vize türüne sahip olanlar kabul edilmiştir.

Finlandiya VFS Global Gaziantep vize ofisleri doğu illerinde yaşayan yurttaşların Ankara, İstanbul gibi uzak merkezlere gitmelerine gerek kalmadan vize işlemlerini tamamladıkları profesyonel kurumsal bir vize başvuru merkezidir.

Finlandiya VFS Global Gaziantep Hizmet Alanı

Finlandiya VFS Global Gaziantep ile vize başvuruları etkili bir koordinasyon hizmeti ve deneyimli uzman vize danışmanları desteği ile yapılmaktadır. Schengen vize bölgesindeki çoğu ülkenin vize işlemlerinin güvenle gerçekleştirildiği VFS Global Gaziantep şu illerin vize başvurularını kabul etmektedir:

 • Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Malatya, Adıyaman
 • Kahramanmaraş, Hatay, Mersin, Adana, Osmaniye
 • Bingöl, Bitlis, Batman, Diyarbakır, Mardin
 • Hakkâri, Van, Siirt, Şırnak, Tunceli, Muş, Elazığ

Gaziantep’te bulunan konsolosluklar sayesinde vize başvuru işlemlerinin koordinasyonu etkin bir şekilde süratle tamamlanmakta, vize başvuru sahiplerine kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Finlandiya VFS Global Gaziantep ile vize başvuruları yapılabilen ülkeler şunlardır:

 • Finlandiya, Yunanistan, İtalya, Malta, Fransa, Slovenya
 • İspanya, Belçika, Hollanda, İsveç, Norveç
 • Polonya, Estonya, Litvanya, Letonya
 • Avusturya, Lüksemburg, Çekya, Avustralya

Finlandiya VFS Global Gaziantep Vize Hizmetleri

Finlandiya VFS Global Gaziantep vize ofisinde kaliteli ve hızlı vize başvuru hizmetleri verilmektedir. VFS Global Gaziantep ile iletişime geçen vize başvuru sahipleri şu ayrıcalıklı hizmetlere kavuşurlar:

 • Finlandiya dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmetleri
 • Finlandiya vizesi için uzman danışman desteği
 • Finlandiya vize başvuru formu doldurma ve vize dilekçesi hazırlama
 • Fotokopi ve belge çıktı hizmeti
 • Biyometrik fotoğraf çekimi
 • VIP ve Erken Saat uygulaması
 • Hızlı kurye-kargo hizmetleri
 • İnternet kiosk ve SMS bilgilendirme hizmeti

Finlandiya VFS Global Gaziantep vize başvuru merkezi vize başvuru sürecinin başlangıcından son aşamasına kadar müşterilerine kaliteli hizmet sunmakta, yüksek vize kabul oranıyla ön plana çıkmaktadır.

Vfs Finlandiya

Vfs başta Finlandiya olmak üzere pek çok ülkenin konsolosluğu ile ortak bir vize çalışması yürütmektedir. VFS Finlandiya işlemlerini kısa sürede bitirebilir ve dosyayı vize başvurunuz için iletebilirsiniz.

Finlandiya vizesi çeşitlidir. Yani birden fazla vize söz konusudur. Bu nedenle öncelikle hangi amaç için vize alacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Ardından vize randevusu almanız şarttır. Vfs Global sisteminden vize randevusu alarak size en yakın adrese gidebilirsiniz.

Çok sık tercih edilen Finlandiya vizelerinden biri de Finlandiya aile birleşimi vizesi olmaktadır. Aile birleşimi vizesinden yararlanmak için partnerinizin orada olması gerekir. Bu sık rastlanan bir durumdur çünkü pek çok insan Finlandiya’ya gidip çalışmakta ve yerleşmektedir.

Bu aşamada oturma izni almak gerekmektedir ki Finlandiya oturma izni ücretleri de ödenmelidir. Oturma izinlerinin ücretleri kısa süreli vizelerden daha pahalı olup bunun sebebi daha ayrıntılı bir inceleme geçirmesidir.

Finlandiya oturma izni son yıllarda oldukça popülerdir. Pek çok insan bu nedenle Finlandiya’dan oturma izni almak ister ancak Finlandiya oturma izni mülakat soruları da merak edilmektedir. Özellikle bu aşamayı geçmek gerekir ki bu sorular genellikle oturma izni alma sebebinize bağlı olarak değişmektedir.

Finlandiya Büyükelçiliği ile ortak olarak çalışan Vfs Global da sizlerin vize ve oturum izni süreçlerinizi tek bir elden yürüterek aslında vakit kazanmanızı da sağlamaktadır.

Eğer Finlandiya’da iseniz bu süreci Finlandiya göçmenlik dairesi ile çözebilmeniz de mümkündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×