Etiyopya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Etiyopya Vizesi

Etiyopya Vize Başvuru Merkezleri

Etiyopya vize başvuru merkezleri, Global Visa Services kurumsal yapısı altında faaliyetlerini sürdüren ve Etiyopya vize başvuru işlemlerinin kaliteli bir şekilde tamamlandığı vize başvuru ofisleridir. Etiyopya kısa süreli ve uzun süreli vizeleri hakkında bilgi alabileceğiniz vize başvuru merkezleri deneyimli ve uzman kadrosuyla ülkemizin dört bir yanından vize başvurusu kabul etmektedir.

Etiyopya Vize Başvuru Merkezleri
Etiyopya vize başvuru merkezleri, başta Gaziantep, İstanbul, Ankara olmak üzere Etiyopya ve belli başlı Afrika ülkelerinin vize işlemlerini süratle tamamlar. Seyahat sağlık sigortası poliçesi düzenleme ve vize ücretini ödeme işlemlerini gerçekleştirir. Uzman danışmanları eşliğinde Etiyopya vize başvuru dosyalarının eksiksiz ve hatasız oluşturulmasına katkı sağlar.

Etiyopya Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Etiyopya vize başvuru merkezleri Gaziantep ve diğer büyük illerimizdeki merkezleriyle Etiyopya dış temsilcilikleri koordinasyon aktivitesini ve uzman danışman desteğini yurdumuzun tüm il ve ilçelerindeki vatandaşlarımıza sunmaktadır. Standart vize başvuru aracılık hizmetlerinin yanında vize başvuru sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran ek hizmetler de vize başvuru sahiplerinin ilgisine sunulmaktadır.

Etiyopya vize başvuru merkezinde verilen hizmetler şunlardır:

  • Etiyopya dış temsilcilikleri ile koordinasyon hizmeti-Etiyopya konsolosluğu ile vize başvuru dosyasının işleme alınması işlemleri, vize randevularının alımı
  • Uzman danışmanlar kontrolünde sağlıklı bir vize başvuru süreci- Uzman danışmanlar kontrolü sayesinde eksik evrak olmadan sağlıklı bir vize başvurusu.
  • Etiyopya vize bilgi formunun doldurulması- Etiyopya e-vize online başvuru formunun ve vize bilgi formunun hatasız doldurulması. Ek hizmet kapsamındadır.
  • Etiyopya vize dilekçesinin yazılması-Turistik ve ticari vize dilekçelerinin uygun bir şekilde hazırlanması. Ek hizmet kategorisindedir.
  • Sağlık sigorta poliçesi hazırlanması- Sağlık sigortalarının gerekli şekilde düzenlenmesi
  • Tüm fotokopi, belge çıktı hizmetleri- Renkli fotokopi ve belge çıktısı işlemleri
  • Biyometrik fotoğraf çekimi- Vize başvuru dosyasında bulunması gereken biyometrik fotoğrafların hazırlanması
  • Kurye ve kargo hizmetleri- Hızlı kargo ve kurye hizmetleriyle evrakların ve pasaportların teslimi
  • İnternet kiosk hizmeti ve SMS bilgilendirme hizmeti-İnternetten doldurulan vize başvuru formu ve alınması gereken belgeler için kiosk ağı, SMS bilgilendirme hizmeti.

Ek hizmetler ayrı bir ücret tarifesi ile tek tek fiyatlanmaktadır. Ek hizmetler sayesinde vize başvuru süreci hem kolaylaşmakta hem de ayrıcalıklar vize başvuru sahiplerine sunulmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×