Çin Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Çin Vizesi

Çin Vize Başvuru Merkezleri

Çin Vize Başvuru Merkezleri, Çin kısa süreli vizelerinin bütün başvuru işlemlerinin yapıldığı Global Visa Services kurumsal çatısı altında faaliyet gösteren vize başvuru ofisleridir. Gaziantep, İstanbul, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren vize başvuru merkezlerimiz, deneyimli uzman kadrosuyla vize başvuru işlemlerinde yüksek kabul oranlarına ulaşmaktadır.

Çin Vize Başvuru Merkezleri

Çin vize başvuru merkezleri, Çin’e yapacağınız kısa süreli Turistik ve Ticari seyahatler için vize başvurusunda bulunmak istediğinizde vize başvuru dosyanızı sağlıklı bir şekilde tamamlamanız için size kaliteli bir hizmet sunar. Vize başvurularının Çin dış temsilciliklerinin belirlediği kriterlere uygun olarak koordine edilmesi ve hızlıca tamamlanmasını sağlar.

Çin vize başvuru merkezleri koordinasyon ve uzman desteği yanında vize başvuru sürecini konforlu ve sorunsuz yaşamanız için ek hizmetler sunmaktadır.

Çin Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Çin vize başvuru merkezleri Çin kısa süreli vizeleri için Konsolosluklarla koordinasyon işlemlerini ve uzman desteğini Global Visa Services güvencesinde vize başvuru sahiplerine sunmaktadır. Ek hizmetlerle vize süreci hızlandırılır ve sorunsuz bir vize başvurusu sağlanır.

Çin vize başvuru merkezlerinin verdiği ek hizmetler şunlardır:

  • Çin vize başvuru formunun doldurulması- Çin vize formu uzman danışmanlar eşliğinde hatasız ve eksiksiz doldurulur, çıktısı alınır.
  • Çin vize dilekçesinin yazılması- Çin vize talep dilekçesinin Turistik ve Ticari seyahatler için uygun şekilde yazılması.
  • VIP ve Prime Time hizmetleri- Vize başvuru merkezlerin ayrıcalıklı VIP hizmeti ve mesai saatleri dışında Prime Time-Erken saat- hizmeti
  • Fotokopi, çıktı hizmetleri- Belgelerin fotokopilerinin çekilmesi, çıktılarının alınması
  • Biyometrik Fotoğraf hizmeti- Kriterlere uygun biyometrik fotoğraf çekimi, parmak izi alınması
  • Kargo-kurye hizmeti- Belgelerin teslimi için hızlı kargo hizmetleri
  • Bilgilendirme hizmeti- SMS bilgilendirme ayrıcalığı

Çin vize başvuru merkezlerimize İnternet sitemiz üzerinden online randevu alarak, telefon numaranızı girerek, Whatsapp acil vize hattımıza ulaşarak, e-posta ve ofis telefonlarından ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezimizin ofisine geldiğinizde uzman danışmanlarımızla yüz yüze görüşerek Çin vizeleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Global Visa Services vize başvuru merkezlerinde kaliteli bir hizmet ağı ile ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, Schengen vize bölgesi ülkeleri başta olmak üzere dünyanın belli başlı tüm ülkelerinin kısa süreli vize başvurularını sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×