Hindistan Vize Ücreti - Eraytur
Hindistan Vizesi

Hindistan Vize Ücreti

Hindistan vize ücreti, Hindistan dış temsilcilikleri tarafından belirlenen vize harçları ve Hindistan vize başvuru merkezleri >> eraytur.com/hindistan-vize-basvuru-merkezleri/  hizmet bedellerinden oluşmaktadır. Vize harçları dolar üzerinden nakit olarak ödenir, hizmet bedelleri dolar üzerinden belirlenen Türk lirası karşılığı olarak ödenebilmektedir ve kredi kartı ile ödeme imkânı bulunmaktadır.

Hindistan Vize Ücreti

Hindistan vize ücreti 2022 yılında geçerli olan vize harçları şu şekilde açıklanmıştır:

Hindistan Turistik Vize  103 USD
Hindistan Ticari Vize 123 USD
Hindistan Konferans Vizesi  83 USD
Hindistan Eğitim Vizesi  83 USD
Hindistan Medikal Vize 83 USD
Hindistan Transit Geçiş Vizesi 23 USD

 

Hindistan dış temsilcilikleri tarafından belirlenen vize harçları başvuru sırasında nakit olarak ödenmektedir. Vize başvuru merkezlerinde verilen vize aracılık koordinasyon hizmet ve uzman desteği hizmet bedelleri ayrı bir tarifeyle ücretlendirilir. Talebe bağlı ek hizmetler de bu bedellere eklenmelidir.

Hindistan Vize Ücreti Hakkında Önemli Noktalar

Hindistan vize ücreti vize harçları zaman içerisinde değişebilmektedir. En sağlıklı vize ücreti bilgisi vize başvuru merkezlerinden edinilebilir. Hindistan vize formu >> eraytur.com/hindistan-vize-formu-ve-dilekce/  doldurma, vize dilekçesi hazırlama, VIP ayrıcalığı, sağlık sigortası poliçesi düzenleme, fotokopi ve çıktı hizmetleri, SMS bilgilendirme, İnternet kiosk uygulamaları, kargo hizmetleri gibi ek hizmetler vize merkezlerinde verilen ek hizmetlerdir ve ayrı ayrı ücretlendirilirler.

Hindistan vize ücreti hakkında bilinmesi gereken önemli noktalar şunlardır:

  • Hindistan vize ücreti 3. Şahıslara devredilemez ve satılamaz.
  • Ödenen vize ücreti dekontu konsolosluk onayından geçmelidir.
  • Vize harçları dolar üzerinden nakit olarak ödenir.
  • Hindistan Vize Reddi >> eraytur.com/hindistan-vize-reddi/ kararı sonrasında vize onayı verilmez ise, vize harçları ve hizmet bedelleri geri ödenmez.
  • Her yeni vize başvurusunda tüm ücretleri yeniden ödemek gerekmektedir.

Hindistan vize ücreti vize başvuru merkezlerinde kolayca tahsil edilmektedir. Vize başvurularının uzman danışmanlar kontrolünde vize ofislerinde tamamlanması en sağlıklı başvuru yöntemidir.

Vize ofislerinde vize başvurularını hızlandıran ve konforlu bir ortam sağlayan ek hizmetler bulunmaktadır.

Global Visa Services vize başvuru merkezleri 30 yıla yaklaşan deneyimi ile vize başvurularının en güvenilir adresidir. Uzman danışmanlar denetiminde Hindistan vize evrakları >> eraytur.com/hindistan-vize-evraklari/ vize başvuru dosyasına hatasız olarak eklenir ve süratle vize başvuruları Hindistan dış temsilcilikleri ile koordine edilir.

Hindistan Vize Ücreti S.S.S.

Hindistan Vize ücreti ne kadar?
Hindistan’a kısa süreli yani turistik olarak seyahat gerçekleştirecek olan kişilerin başvuru ücreti olarak 103 USD ödeme yapmaları gerekmektedir. T.C. vatandaşları Hindistan vizesine dair evraklarını toplamalı ve ardından başvuru ödemesi olarak 103 USD tutarının üzerinde durmalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×