Hindistan Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Hindistan Vizesi

Hindistan Vize Başvuru Merkezleri

Hindistan vize başvuru merkezleri, Hindistan kısa süreli vizelerinin işlemlerinin tamamlandığı, uzun süreli vize işlemlerine aracılık yapan vize ofisleridir. Gaziantep başta olmak üzere Ankara, İstanbul, İzmir gibi merkezlerde vize başvurularını kabul eden vize başvuru merkezleri Global Visa Services kurumsal çatısı altında faaliyet göstermektedir.

Hindistan Vize Başvuru Merkezleri

Hindistan vize başvuru merkezleri, Hindistan vize evrakları >> eraytur.com/hindistan-vize-evraklari/  listesini e-posta aracılığı ile alabileceğiniz, tüm vize işlemlerini konforla tamamlayabileceğiniz profesyonel ve yetkili vize merkezleridir.

Hindistan vize başvuru merkezleri, sağlıklı bir vize başvurusunu garanti etmektedir. Uzman danışmanlar kontrolünde tamamlanan vize başvuru dosyaları Hindistan dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon sağlanarak hızlıca işleme alınmaktadır. Başvuru ofislerinde Hindistan Vize Formu >> eraytur.com/hindistan-vize-formu-ve-dilekce/  elde edilmekte, hatasız doldurulmakta ve Hindistan vize dilekçesi doğru bir şekilde hazırlanmaktadır.

Hindistan Vize Başvuru Merkezleri Hizmetleri

Hindistan vize başvuru merkezlerinde etkili koordinasyon hizmeti ve uzman danışman denetimi yanında vize başvuru sürecini konforlu hale getirecek ve işlemleri hızlandırılacak ek hizmetler de sunulmaktadır.

Hindistan vize başvuru merkezleri ek hizmetleri şunlardır:

 • Hindistan sağlık sigorta poliçesinin düzenlenmesi
 • Biyometrik fotoğraf çekimi
 • Fotokopi ve belge çıktı hizmetleri
 • SMS bilgilendirme ve İnternet kiosk ağı
 • Hızlı kargo ve kurye hizmetleri
 • VIP Hizmet ayrıcalığı
 • Erken saat Prime Time uygulaması

Vize başvuru ofislerinde verilen koordinasyon hizmeti ve uzman desteği aracılık işlemleri olarak adlandırılır. Ek hizmetler ise isteğe bağlıdır ve talep edilen hizmet başına ücretlendirme söz konusudur. Hindistan vize ücreti>> eraytur.com/hindistan-vize-ucreti/  başvuru merkezlerinde tahsil edilebilmektedir.

Hindistan Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Hindistan vize başvuru merkezleri ile iletişime geçildiğinde tüm Hindistan vize türleri hakkındaki detaylı bilgilere ücretsiz ulaşmak mümkündür. Merkez ofislerimizde uzman danışmanlarımızdan yüz yüze iletişimle en doğru bilgileri alabilir, dilerseniz hızlıca vize başvuru sürecini başlatabilirsiniz.

Vize başvuru merkezleri uzman danışmanlarına şu iletişim yollarından ulaşmak mümkündür:

 • İnternet sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile canlı sohbet yapabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerinden online randevu alabilirsiniz, dilerseniz telefon numaranızı bırakarak müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını sağlayabilirsiniz.
 • Whatsapp numaramızdan uzman danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 • Ücretsiz vize danışma hattımızdan her türlü bilgiyi alabilirsiniz.
 • E-posta aracılığı ile iletişime geçebilir, uzman danışmanlarımızın sizi yönlendirmesini bekleyebilirsiniz.

Hindistan vize başvuru merkezlerimizi ziyaret ettiğinizde, talep ettiğiniz vize türüne ait tüm işlemler hakkında bilgilendirilir, vize başvurunuzu güven içerisinde, hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Global Visa Services vize başvuru merkezi ofisleri ülkenin dört bir yanından vize başvurularını kabul etmektedir. 30 yıla yaklaşan deneyimi ile tüm vize işlemlerinizi en sağlıklı biçimde ofislerimizden tamamlayabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×