KKTC Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
KKTC Vizesi

KKTC Vizesi Başvuru Merkezleri

KKTC Vizesi Başvuru Merkezleri Kıbrıs’ın vize uyguladığı ülke vatandaşlarının vize işlemlerinin tamamlandığı vize başvuru merkezleridir. Türk vatandaşları Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne sadece kimlik belgeleriyle giriş yapabilmektedir. Türkiye’de yaşayan Ermenistan, Nijerya ve Suriye vatandaşlarının vize almaları gerekmektedir.  Vize başvuru merkezlerinde bu ülke vatandaşlarının vize işlemleri tamamlanır.

KKTC Vizesi Başvuru Merkezleri

KKTC Vizesi başvuru merkezleri, vize almaları gereken ülke vatandaşlarının Kıbrıs vize evrakları ile hazırlanan başvuru dosyalarının hazırlanması, seyahat amaçlarına göre vize türlerinin belirlenmesi ve işlem yapılması aşamalarının gerçekleştiği vize ofisleridir. Uzman danışman desteği sayesinde hızlı ve kolay vize alım işlemlerinin tamamlandığı başvuru merkezlerinde güvenle Kıbrıs vizesi işlemleri tamamlanır.

Kıbrıs vizesi başvuru merkezlerinde uzman desteği yanında vize alma sürecini konforlu hale getiren ve süreci hızlandıran ek hizmetler de sunulmaktadır. İsteğe bağlı bu ek hizmetlerle vize başvuru merkezlerinden kolayca Kıbrıs vizesi işlemlerinin tamamlanması mümkündür.

KKTC Vizesi Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmet Anlayışı

KKTC vizesi başvuru merkezleri aracılığıyla Kıbrıs vize başvuru işlemleri süratle tamamlanmaktadır. Deneyimli ve uzman danışmanlarının desteği ile işlemler kısa sürede tamamlanmakta, Kuzey Kıbrıs’ın vize uyguladığı ülke vatandaşları vizelerini rahatlıkla almaktadır. Özellikle Suriye, Ermenistan vatandaşlarının vize başvuru işlemleri uzman desteği ile hızlıca halledilmektedir.

Kıbrıs vizesi başvuru merkezlerinde standart vize başvuru koordinasyonun yanında şu ek hizmetler sunulmaktadır:

Bu ek hizmetlerden yararlanan vize başvuru sahipleri Kuzey Kıbrıs vize başvuru işlemlerini kolayca ve hızlıca tamamlayabilmektedir.

Kuzey Kıbrıs Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

KKTC vizesi başvuru merkezleri iletişim noktalarından vize uzmanlarımızla iletişime geçen vize başvuru sahipleri Kıbrıs vize başvuru işlemlerini tamamlamaktadır. Başvuru merkezlerimizle şu kanallardan iletişime geçmeniz mümkündür:

  • İnternet sitemiz üzerinden canlı sohbete katılabilirsiniz.
  • Whatsapp vize hattımızdan mesaj yolu ile Kıbrıs vize başvurusu hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Ücretsiz danışma hattımızı arayarak vize başvurusu işlemlerinin nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.
  • E-Posta adresimize mail atarak seyahat amacınıza göre hangi belgeleri hazırlayacağınız konusunda gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Kıbrıs vizesi başvuru merkezlerimizi ziyaret ederek vize işlemlerinizi hemen başlatabilir, süratle ve rahat bir şekilde vizenize kavuşabilirsiniz.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×