Nepal Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Nepal Vizesi

Nepal Vizesi Başvuru Merkezleri

Nepal vizesi başvuru merkezleri, uzman vize danışmanları gözetiminde Nepal vize işlemlerinin tamamlandığı vize ofisleridir. Tüm vize türlerinde işlemlerin gerçekleştirildiği vize merkezleri Gaziantep ve Ankara vize ofislerinde faaliyet göstermektedirler.

Moritanya Vizesi Başvuru Merkezleri

Nepal Vizesi Başvuru Merkezleri

Ülkemizin her yerinden vize işlemlerinin kabul edildiği Nepal vizesi başvuru merkezleri Nepal vize evrakları >> eraytur.com/nepal-vize-evraklari/  vize başvuru dosyasının vize kriterlerine uygun olarak hazırlandığı güvenilir vize ofisleridir. Nepal dış temsilcilikleri ile etkin bir koordinasyon sağlayan vize uzmanları tüm vize sürecinde vize başvuru sahiplerinin yanındadır.

Nepal Vize Ücreti
Nepal vize ücretleri gün bazında olmaktadır. Örneğin 15 gün kalacaksanız 25 dolar ödemeniz yeterlidir ancak 90 gün kadar kalmanız durumunda 100 dolar ödemeniz gerekir.
Nepal Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?
Nepal vize başvurusu için fahri konsolosluk ile iletişime geçebilirsiniz veya kapıda vize uygulaması ile kapıda vize alabilirsiniz.
Vize başvuru merkezlerinde standart aracılılık hizmetlerinin yanında vize başvuru sürecini son derece kolaylaştıran ve vize başvuru sahibine konfor yaşatan ek hizmetler de bulunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde Nepal vize işlemleri büyük bir hızla gerçekleştirilmektedir.

Nepal Vizesi Başvuru Merkezleri Kaliteli Hizmetin Adresi

Nepal vizesi başvuru merkezleri sayesinde vize başvuru sahipleri vize başvuru dosyalarını hatasız bir şekilde hazırlar ve süratle işleme alınmasını sağlar. Vize uzman danışmanlarımız Nepal vize başvuru sürecinin her aşamasında vize başvuru sahiplerinin yanındadır.

Nepal vizesi başvuru merkezlerinde şu ek hizmetler sunulmaktadır:

  • Nepal vize formu >> eraytur.com/nepal-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçe hazırlanması
  • Nepal seyahat sağlık sigorta poliçesi düzenlenmesi
  • Nepal vize başvuruları için biyometrik fotoğrafların hazırlanması
  • Nepal vize başvurularını kolaylaştıran VIP ve Prime Time hizmeti
  • Nepal vize başvuru süreci hakkında SMS bilgilendirmesi
  • Nepal vize belgelerinin teslimi için kargo hizmeti
  • İnternet kiosk ağı ile İnternetten alınan Nepal vize belgelerine hızlı ulaşım
  • Nepal vize belgeleri için fotokopi ve belge çıktı hizmeti

Nepal vizesi talep eden kişiler vize danışmanlarımızın gözetiminde kolaylıkla vize işlemlerini tamamlar ve güvenle vizeli pasaportlarına kavuşur.

Nepal Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Nepal vizesi başvuru merkezleri ile kolayca iletişime geçen vize talep sahipleri İnternet sitemizden canlı sohbete katılabilir, ücretsiz danışma hattımızı arayabilir, e-posta adresimize mail atabilir, Whatsapp vize hattımıza mesaj atabilir. Müşteri temsilcililerimiz Nepal vizesi hakkında her türlü bilgiyi kendilerine iletecektir.

Nepal vizesi başvuru merkezlerinde Nepal seyahati yapmak isteyen kişiler vize işlemlerini güvenle ve kısa süre içinde tamamlayabilmektedirler. Vize danışmanlarımız sayesinde Nepal vizelerinin alımı ve vizeli pasaportların teslimi vize başvuru merkezlerimizde titizlikle yapılmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

 Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×