Estonya Vize Başvuru Merkezleri - Eraytur
Estonya Vizesi

Estonya Vize Başvuru Merkezleri

Estonya vize başvuru merkezleri, Estonya vize başvuru işlemlerinin hızlıca tamamlandığı, vize başvuru sahiplerine kaliteli hizmet veren vize başvuru ofisleridir. 30 yıla yaklaşan deneyimi ile Gaziantep, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük merkezlerde ve yurdun her il ve ilçesinden vize başvurularını kabul eden vize başvuru merkezleri Global Visa Services bünyesinde hizmet vermektedir.

Estonya Vize Başvuru Merkezleri
Estonya vize başvuru merkezleri, kısa süreli ve uzun süreli Estonya vizeleri için Estonya dış temsilcilikleri ile uyumlu bir koordinasyon hizmeti verir. Uzman danışmanlar eşliğinde hazırlanan vize başvuru dosyaları yüksek vize kabul oranlarına sahiptir. Vize başvuru merkezlerinde vize sürecinin hızlı ve kolay yaşanmasını sağlayan ek hizmetler verilmektedir.

Estonya Vize Başvuru Merkezleri-Global Visa Services Ayrıcalıkları

Estonya vize başvuru merkezleri, Estonya ve diğer tüm Schengen vize bölgesi ülkelerinin vize başvuru işlemlerinin tamamlandığı, etkin ve konforlu vize başvuru merkezleridir. Global Visa Services güvencesiyle hizmet veren vize başvuru merkezlerinde aracılık işlemleri özenle yürütülür, sağlıklı bir vize başvurusu için uzman danışmanlar tüm deneyimlerini sizinle paylaşır.

Estonya vize başvuru merkezlerinde verilen vize başvuru hizmetleri şunlardır:

  • Estonya dış temsilcilikleri-Büyükelçilik ve Başkonsolosluk- ile koordinasyon hizmeti
  • Uzman danışmanlar gözetiminde vize başvuru dosyası hazırlanması ve denetimi
  • Estonya vize başvuru formunun hatasız doldurulması
  • Estonya vize talep dilekçesinin vize türüne ve seyahat amacına göre düzgün yazılması
  • VIP ve erken saat-Prime Time ayrıcalıkları
  • Fotokopi ve belge çıktı hizmeti
  • Biyometrik fotoğraf çekimi-basımı
  • İnternet Kiosk ağı ve SMS bilgilendirme hizmeti
  • Hızlı kurye ve kargo hizmetleri

Koordinasyon işlemleri ve uzmanlık desteği standart aracılık hizmetleri iken diğer ek hizmetler müşteri talebine bağlıdır ve her biri ayrı ayrı ücretlendirilir.

Estonya Vize Başvuru Merkezleri İletişim

Estonya vize başvuru merkezlerine ulaşarak vize başvuru dosyanızı hatasız ve hızlı bir şekilde tamamlar, mümkün olan en kısa sürede vizeli pasaportlarınıza kavuşursunuz. Vize başvuru merkezlerimizden her türlü bilgiyi alabilir, vize türüne göre gerekli evrak listesini edinebilir, vize başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz.

İnternet sitesi üzerinden canlı sohbet ile müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz, online randevu alabilirsiniz. Telefon ve faks aracılığı ile her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. E-posta üzerinden gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Vize başvuru merkezlerimizi ziyaret ettiğinizde vize başvuru süreciniz hemen başlatılacaktır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×