Kamerun Vizesi Başvuru Merkezleri - Eraytur
Kamerun Vizesi

Kamerun Vizesi Başvuru Merkezleri

Kamerun vizesi başvuru merkezleri, Kamerun vize işlemlerinin tamamlandığı vize ofisleridir. Vize başvuru merkezlerinde kısa süreli vize işlemleri tamamlanırken, uzun süreli vizelerde danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Global Visa Services güvencesinde gerçekleşen vize işlemleri sağlıklı bir biçimde koordinasyon edilmektedir.

Kamboçya Vizesi Başvuru Merkezleri

Kamerun Vizesi Başvuru Merkezleri

Kamerun vizesi başvuru merkezleri, Gaziantep ve Ankara merkezlerinde ülkemizin tüm illerinden başvuruları kabul etmektedir.

Kamerun vizesi kaç günde çıkar?
Kamerun vizesi ortalama 1 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.
Kamerun vize ücreti ne kadar?
Eğer turist vizesi alacaksanız 115 Euro ücreti bulunmaktadır. Kısa süreli vizeler genelde bu ücrettedir.
Kamerun vize istiyor mu?
Sadece bordo pasaport sahiplerinden vize ister. Diğer pasaportlular 90 gün kadar muaftır.

 

Talep edilen vize türüne göre gerekli Kamerun vize evrakları >> eraytur.com/kamerun-vize-evraklari/  listesini alabileceğiniz vize başvuru merkezlerinde kaliteli bir koordinasyon hizmetinin yanında, vize başvuru sürecini konforlu hale getiren ek hizmetler sunulmaktadır. Uzman vize danışmanlarımız vize başvurunuzun ivedilikle tamamlanması için deneyimlerini vize başvuru sahipleri ile paylaşmaktadır.

Kamerun Vizesi Başvuru Merkezleri Hizmet Anlayışı

Kamerun vizesi başvuru merkezlerinde etkili bir aracılık hizmeti sunulmaktadır. Kamerun dış temsilcilikleri ile koordinasyon sağlanırken Kamerun vize ücreti >> eraytur.com/kamerun-vize-ucreti/  tahsilatı yapılarak vize işlemleri hızlandırılır ve kolaylaştırılır. Uzman danışman desteği ile birlikte ek hizmetler vize başvurularının sağlıklı bir biçimde yapılmasını sağlamaktadır.

Kamerun vizesi başvuru merkezlerinde verilen ek hizmetler şunlardır:

 • Kamerun vize formu >> eraytur.com/kamerun-vize-formu-ve-dilekce/ ve dilekçesinin hazırlanması- Vize formu eksiksiz doldurulur, vize dilekçesi vize türüne uygun olarak düzenlenir.
 • Kamerun seyahat sağlık sigortasının hazırlanması- Kamerun seyahat sağlık sigortası uygun sürede ve meblağda düzenlenir.
 • VIP hizmeti ile hızlı ve ayrıcalıklı bir vize süreci- Konforlu bir ortamda hızlıca vize başvurularınızı tamamlarsınız.
 • Prime time erken saat hizmeti ile mesai saatleri dışında işlem yapma imkanı- Erken saat uygulaması ile mesai saatleri öncesinde vize başvuru işlemleriniz tamamlanır, zaman kazanırsınız.
 • Belge çıktı alma ve fotokopi çektirme işlemleri
 • Biyometrik fotoğraf çekimi ve basımı hizmeti
 • SMS bilgilendirmesi ile vize süreci hakkında detaylı bilgi verilmesi
 • İnternet kiosk ağı ile belgelere hızlı ulaşım
 • Hızlı kurye ile evrak tesliminin tamamlanması

Tüm bu ek hizmetler talebe bağlıdır ve ayrı olarak ücretlendirilir. Aracılık işlemleri ise standart işlemlerdir, koordinasyon hizmetlerini ve uzman vize danışmanı desteğini içerir.

Kamerun Vizesi Başvuru Merkezleri İletişim

Kamerun vizesi başvuru merkezleri ile iletişime geçtiğinizde talep ettiğiniz vize türü hakkında her türlü bilgi tarafınıza verilmektedir. Kısa süreli vizelerde vize işlemleri tamamlanır ve vizeli pasaportlarınız adreslerinize iletilir.

Kamerun vizesi başvuru merkezleri ile iletişim yolları şu şekildedir.

 • İnternet sitesi üzerinden canlı sohbete katılmak
 • Telefon numarasını ilgili alana bırakarak uzman danışmanların aramasını beklemek
 • Whatsapp hattımızdan mesaj yoluyla iletişim
 • Ücretsiz danışma hattımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşmak

Vize başvuru merkezimizi ziyaret ederek vize başvuru sürecinizi hızlıca tamamlayabilirsiniz. Talep ettiğiniz vize türü hakkında uzman danışmanlarımız sizi bilgilendirir ve vize sürecinde atacağınız adımlarda sürekli yanınızda bulunur.

Global Visa Services vize ofisleri Kamerun ve diğer Afrika ülkelerinin vize işlemlerinin tamamlandığı güvenilir bir vize başvuru merkezidir. Gaziantep-Ankara merkezlerinde hizmet veren deneyimli kadromuz vize başvuru sahiplerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Global Vize Hizmetleri – Vize İşlemleri

Global Visa Services

Telefon/Faks

Tel:    +90 (850) 969 83 75

Faks: +90 (850) 969 46 27

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 08.30 – 18.00
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Eposta

[email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

 • ×