Zaventem Vize Başvurusu İçin Gerekenler - Eraytur
Belçika Vizesi

Zaventem Vize

Belçika Zaventem Vize Başvurusu

Belçika prosedürlerine uygun olacak şekilde Zaventem vize işlemlerine başvurabilir ve şehre seyahat edebilirsiniz. Bunun için diğer ülkelerde olduğu gibi zorunlu belgeler üzerinden başvurulara geçmeniz bekleniyor.

Zaventem İçin Vize Gerekli Mi?

Zaventem vize şartı bordo pasaport sahibi olan vatandaşlar için paylaşılır. Zaventem için vize gerekli mi sorgulayanlar 90 günlük yasal süreye göre evraklarını hazırlar ve başvurularını iletir. Bordo dışında kalan pasaport türlerinde ise muafiyet dikkate alınır.

Zaventem İçin Vize Şartları

Pasaportların minimum 10 yıl içerisinde çıkartılmış olması istenir. Zaventem için vize şartları olarak her bir belgenin güncel tarihli olması gerekir.

Zaventem vize ibraz edilen belgelerin eksiksiz ve hatasız olması üzerine değerlendirmeye alınır.

Zaventem Turist Vizesi

Zaventem vize işlemleri için seyahati destekleyen evrakları paylaşmanız gerekir. Zaventem turist vizesi adına seyahat sağlık sigortası ve pasaport gibi zorunlu belgelerin ibrazına geçmelisiniz. Aynı zamanda harç ödemelerini yapmanız beklenir.

Zaventem Vize Başvurusu

Başvurular elektronik ortamdan alınan randevu ile değerlendirilir. Zaventem vize başvurusu için online form paylaşılır ve doldurulması istenir. Bununla birlikte belgelerini toplayanlar randevu almalı ve konsolosluk başvurularına geçmelidir.

Zaventem Vize Evrakları

Umuma Mahsus Pasaport sahiplerinin seyahat sigortası, nüfus cüzdanı kopyası ve de tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ile harekete geçmeleri bekleniyor. Zaventem vize evrakları olarak bunların ardından banka hesap dökümü, otel – uçak rezervasyon belgeleri gelir. Her biri güncel tarihli be eksiksiz olarak tahsis edildiği zaman başvurularınız incelemeye alınır.

Zaventem Vize Fiyatları / Ücreti

Evraklar üzerine Zaventem vize fiyatları / ücreti nedir öğrenerek banka ödemelerine geçilmelidir. Bunun için vize harcı 80, hizmet bedeli ise 40 Euro olacak şekilde ödenmelidir.

Zaventem Vizesi Kaç Günde Çıkar

Belçika Konsolosluğu 7 – 15 gün aralığında başvurulara netlik kazandırır. Zaventem vizesi kaç günde çıkar merak edenler bu süre aralığına göre başvurulara geçmelidir.

Zaventem Vizesi Nasıl Alınır

Zaventem vizesi nasıl alınır merak edenlere öncelikle belgeler sıralanır. Özellikle de danışmanlık hizmetleri dahilinde her bir belgeden haberdar olur ve başvuru sürecine geçerek şehre seyahat edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×