Worthing Vize - Eraytur
İngiltere Vizesi

Worthing Vize

İngiltere Worthing Vize Başvurusu

Worthing de İngiltere’nin sakin ve sessiz şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Özellikle yağmurlu havaları ve sakin sessiz yaşamları sevenler için Worthing tercih edilen bölgelerden biri olmaktadır. Worthing vize işlemlerini pek çok insan yaptırmakta ve buraya taşınmaktadır.

Worthing İçin Vize Gerekli Mi?

Worthing için vize gerekli mi veya değil mi gibi sorular sorulsa da Worthing İngiltere’ye bağlı olmakla birlikte vize zorunludur. Ancak bu vizenin sürecini siz belirleyebilirsiniz. Elbette alma sebebinize bağlı olarak da vize süresi değişecektir.

Worthing İçin Vize Şartları

Worthing için vize şartları genellikle gitme sebebinize bağlı olmaktadır. Yani İngiltere vize başvuru işlemlerini neden ve hangi amaç ile başlatmak istediğinize göre değişmektedir. Worthing vize de buna dahildir. Çalışmak için geliyorsanız veya öğrenci olarak geliyorsanız şartlar farklı olacaktır.

Worthing Turist Vizesi

Worthing turist vizesi aslında genel olarak 6 aylık tercih edilir. İngiltere’de 6 aydan az bir vize bulunmaz. Yani 5 gün için bile gelseniz 6 aylık vize almanız gerekmektedir. Yine de turistik amacınızı rezervasyonlar ile kanıtlamanız şarttır.

Worthing Vize Başvurusu

Worthing vize işlemlerinden en önemlisi de başvurudur. Belgeleri topladıktan sonra sıra başvuruya gelir ki bu süreci artık internet üzerinden yürütebilmek mümkündür.

Ancak isterseniz Worthing vize başvurusu için konsolosluğa da gidebilirsiniz.

Worthing Vize Evrakları

Worthing vize evrakları oldukça fazladır. İngiltere pek çok evrak ister. Bunların başında da en gerekenler kimlik bilgileriniz, pasaportunuz, gelir beyanınız, hangi amaçla gittiğinize dair ek belgeler, hesap dökümünüz olmakla birlikte bunlar gibi pek çok belge de şarttır.

Worthing Vize Fiyatları / Ücreti

Worthing vize fiyatları 140 dolar ile başlar ve bu 6 aylık vize harcı ücretidir. Eğer Worthing vize reddi yaşanırsa bu ücret geri ödenmez.

Worthing Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Worthing vizesi kaç günde çıkar sorusu da sık sorulan sorulardan biri olup bu süre biraz uzun sürebilmektedir. 3 hafta ile 1 ay kadar sürdüğü bilinmektedir.

Worthing Vizesi Nasıl Alınır?

Worthing vizesi nasıl alınır ve alınırken neler gerekir sorusu için ayrıntılı bilgileri bizden öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×