Turnhout Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Turnhout Vize

Belçika Turnhout Vize Başvurusu

Belçika’nın Turnhout iline seyahatte bulunacak kişilerin alması gereken vize türü Turnhout vize olacaktır. Bu vizeye Belçika Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunarak ulaşılabilir.

Turnhout İçin Vize Gerekli Mi

Turnhout için vize gerekli mi; iki durumda kişilerin vize alması zorunludur. Bunlardan birincisi kişinin sahip olduğu pasaportun bordo olmasıdır. İkincisi ise kişinin tek seferde 90 günden uzun seyahat gerçekleştirecek olmasıdır.

Yeşil, gri ya da siyah pasaport sahibi kişiler 180 günde 90 gün hakkından yararlanarak Turnhout vize almadan seyahat gerçekleştirebilir.

Turnhout İçin Vize Şartları

Turnhout için vize şartları olarak net bir bilgi bulunmaz. Ancak Belçika vize sırasında geçerli önemli noktalar bu vizede de önemlidir. Belgelerinizin eksiksiz olması, maddi durumunuzun seyahat için uygun olması ve dilekçenizin net olması vize başvurunuzun kabul edilmesindeki en büyük etken olacaktır.

Turnhout Turist Vizesi

Turnhout turist vizesi, kısa süreli yapılacak Turnhout seyahatinde alınan vize türüdür. Aynı zamanda c vizesi türü olan bu vize Belçika Başkonsolosluğu’ndan alınabilir.

Turnhout Vize Başvurusu

Turnhout vize başvurusu yaparken dikkat etmeniz gereken en büyük iki nokta şunlardır;

  • Vize başvurusu öncesinde mutlaka yetkili merkezlerden ya da Belçika Başkonsolosluğu’ndan randevu alınmalıdır. Randevusuz başvuru işlemi gerçekleştirilmez.
  • Turnhout vize evraklarınızı eksiksiz olarak hazırlamanız ve teslim etmeniz gerekir.

Turnhout Vize Evrakları

Turnhout vize evrakları pasaport, otel ve uçak rezervasyonları, nüfus cüzdanı fotokopisi, nüfusa ilişkin vukuatlı örnek, başvuru formu ve dilekçesi, seyahat sağlık sigortası, iki adet biometrik fotoğraf, banka hesabınıza ilişkin dokümanlar ve mesleğinizi sunan belgelerdir.

Bunların yanında vize türünüze bağlı olarak sizden başka belgeler de istenebilir ya da bu belgelerde değişiklik yapılabilir.

Turnhout Vize Fiyatları / Ücreti

Turnhout vize fiyatları / ücreti toplamda 736 TL olarak hesaplanmıştır. Ancak bu fiyatta değişiklik görülebilir.

Turnhout Vizesi Kaç Günde Çıkar

Turnhout vizesi kaç günde çıkar; ortalama 7 ila 15 gün değerlendirme süreci gerçekleştirilir.

Turnhout Vizesi Nasıl Alınır

Turnhout vizesi nasıl alınır; Belçika Başkonsolosluğu’ndan randevu alarak başvuru işleminizi gerçekleştirmelisiniz. Bu başvurunun ardından konsolosluk tarafından değerlendirilirsiniz ve sonuç size ulaşır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×