Nottingham Vizesi İçin Neler Yapılmalı? - Eraytur
İngiltere Vizesi

Nottingham Vize

İngiltere Nottingham Vize Başvurusu

Nottingham, tarihi yerleri ve doğal güzelliği ile İngiltere’nin en çok turist çeken şehirlerindendir. Şehrin adını taşıyan üniversite, yabancı uyruklu birçok öğrencinin eğitim alması için değişim programlarına yer verir. Eğitim, seyahat, çalışma gibi amaçlarla vize almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Nottingham İçin Vize Gerekli Mi?

Nottingham, İngiltere’nin orta doğusunda yer alan kozmopolit şehirlerden biridir. Nottingham için vize gerekli mi: Türkiye’den İngiltere’ye gitmek için vize zorunluluğu olmasından dolayı vize almak gereklidir.

Nottingham İçin Vize Şartları

Şehre gitmek için öncelikle gitme amacına göre İngiltere vizesi türlerinden birinin alınması gerekir. Nottingham için vize şartları; başvuru yapacak kişinin güncel pasaportu olması, seyahat sağlık sigortası olması, maddi gelirinin yeterli olması ve Nottingham vize için gereken tüm belgeleri teslim etmesidir.

Nottingham Turist Vizesi

Nottingham turist vizesi şehirde kısa süre kalmak için başvuru yapabileceğiniz vize türüdür. Bu vize, şehirde en fazla 6 ay konaklama imkanı tanır. Nottingham vizesi, İngiltere vize türü olduğu için diğer şehirlere aynı vize ile seyahat edilebilir.

Nottingham Vize Başvurusu

Nottingham vize başvurusu yapacak kişilerin öncelikle vize başvuru formunu doldurması ve randevu alması gerekir. İngiltere vize başvurusu, İngiltere konsolosluğuna veya konsolosluk tarafından yetkilendirilen vize merkezlerine yapılır.

Nottingham Vize Evrakları

Nottingham seyahati için İngiltere vize türlerinden birinin alınması gerekir. Vize başvurusu için istenen Nottingham vize evrakları; pasaport, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, konaklama adresi rezervasyon belgesi, uçak bileti, başvuru formu çıktısı gibi belgelerdir.

Nottingham Vize Fiyatları/Ücreti

Nottingham vize fiyatları/ücreti geçerlilik süresine göre değişiklik gösterir. 6 ay geçerliliği olan vize ücreti 128 dolar, 2 yıl geçerli vize ücreti 486 dolardır. Nottingham vize geçerlilik süresinin uzun olması, ülkede daha uzun kalınmasına olanak tanımaz.

Tüm turistik vizeler, şehirde en fazla 6 ay kalınmasına izin vermektedir.

Nottingham Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Nottingham vizesi kaç günde çıkar: İngiltere vize başvuru sonuçları 15-20 gün içinde açıklanır.

Nottingham Vizesi Nasıl Alınır?

Nottingham vizesi nasıl alınır: Vize alacak kişinin öncelikle vize başvuru formunu doldurarak randevu alması gerekir. Randevu tarihinde Nottingham vize evraklarının vize merkezine teslim edilmesi ve ücretlerin ödenmesi gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×