Namur Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Namur Vize

Belçika Namur Vize Başvurusu

Güney Belçika bölgesinde yer alan ve içerisinden geçen ırmakları ile ünlü olan Namur, Valonya bölgesinde konumlanmıştır. Şehir, endüstri ve ticaret alanında önemli gelişmelere ev sahipliği yaparken dil olarak Fransızca konuşulmaktadır. Ticari ve iş amaçlı ziyaretlerin yoğunlukta olduğu Namur vize işlemleri için Belçika vizesi başvurusu yapılmalıdır.

Namur İçin Vize Gerekli Mi?

Namur şehrine seyahat etmek için gidiş sebebine bakılmaksızın Bordo pasaport sahipleri vize almak zorundadır. Ancak yeşil ve gri pasaport sahipleri bu vize işlemlerinden kısa süreli gidişlerde muaf olarak değerlendirilmektedir. Namur vizesi almak için gerekli olan tüm koşullar Belçika vize işlemleri ve evrakları ile aynı olarak temin edilmesi gerekmektedir.

Namur İçin Vize Şartları

Namur vizesi almak için belirlenen şartlar vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Turistik vize, aile birleşimi, öğrenci ve eğitim vizesi ya da ticari amaçlı ziyaretler için evraklar, pasaport şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir.

Namur Turist Vizesi

Namur vize kapsamında turistik amaçlarla giden Bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlar için gerekli olan bu vize türünde belirli belgelerin temini sağlanmalıdır.

İstenen belgeler ise pasaport, biyometrik fotoğraf, sağlık sigortası ve harç bedeli şeklinde sıralanmaktadır.

Namur Vize Başvurusu

Namur vize başvurusu için gerekli belgelerin temini ve randevu alımı sonrasında Belçika Konsolosluğu ya da Belçika Büyükelçiliği tarafından yapılan mülakat süreçlerinden geçilmesi gerekmektedir.

Namur Vize Evrakları

Belçika vize evrakları için belirlenen evrakların vize türüne göre kontrol edilerek doğru beyanlı ve eksiksiz olacak şekilde başvuru sırasında temin edilmesi gerekmektedir. Evraklar mülakat sırasında resmi kurumlar tarafından istenmektedir.

Namur Vize Fiyatları / Ücreti

Namur vize fiyatları kapsamında istenen rakam turistik vize, ticari vize, kültür ve spor etkinlikleri için vize, aile ve arkadaş ziyaretleri için vize olmak üzere çeşitlenmektedir.

Namur Vizesi Kaç Günde Çıkar

Namur vizesi için gerekli belgelerin temini ve teslimi, vize ücretinin ödendiğine dair dekont verilmesinin ardından 7 ile 15 gün arasında sonuca bağlanmaktadır.

Namur Vizesi Nasıl Alınır

Namur vizesi ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim adreslerimizden iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×