Maine-Et-Loire Vize - Vize Başvurusu - Eraytur
Fransa Vizesi

Maine-Et-Loire Vize

Fransa Maine-Et-Loire Vize Başvurusu

Maine-et-Loire vize, Fransa’nın Maine-et-Loire iline gerçekleştireceğiniz seyahatlerde ihtiyaç duyacağınız vize türüdür. Bu vize d ya da c vizesi olarak verilir.

Maine-et-Loire İçin Vize Gerekli Mi

Maine-et-Loire için vize gerekli mi; bordo pasaporta sahip olan vatandaşların vize alması zorunludur. Bunun yanında 90 günden fazla seyahat etmeyi planlayan herkes için pasaport türüne bakılmaksızın Maine-et-Loire vize zorunluluğu bulunuyor.

Yeşil, gri ya da siyah pasaporta sahip kişiler 180 gün içerisinde 90 gün hakkını kullanarak vizesiz seyahat edebilir.

Maine-et-Loire İçin Vize Şartları

Maine-et-Loire için vize şartları hakkında net bir koşul bulunmuyor. Ancak Fransa vize başvurunuzun değerlendirilmesi sırasında konsolosluk iki nokta üzerinde ağırlık verecektir. Bunlardan birincisi maddi durumunuz ikincisi ise seyahatinizi gerçekleştirme nedeninizdir.

Maine-et-Loire Turist Vizesi

Maine-et-Loire turist vizesi, turistik amaçla gerçekleştirilen seyahatlerde verilir. Aile ziyareti, arkadaş ziyareti, iş gezisi, mini iş eğitimi gibi 90 günü aşmayacak nedenlerde bu vize kullanılır.

Maine-et-Loire Vize Başvurusu

Maine-et-Loire vize başvurusu yetkili vize merkezlerine ya da doğrudan Fransa Başkonsolosluğu’na yapılabilir. Başvuru için size en uygun başvuru merkezinden randevu almanız gerekir. Daha sonra belgeleriniz ile beraber Maine-et-Loire vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Maine-et-Loire Vize Evrakları

Maine-et-Loire vize evrakları pasaport, kimlik fotokopisi, 2 adet biometrik fotoğraf, güncel yeni alınmış vukuatlı nüfus örneği, finansal ve mesleki belgeleriniz, banka hesap dökümünüz, başvuru formu, dilekçesi ve taahhütnamesi, uçak ve otel rezervasyonlarınız, seyahat sağlık sigortası şeklindedir. Bu belgelerin dışında sizden gidiş nedeninize bağlı olarak başka belgeler de istenebilir.

Maine-et-Loire Vize Fiyatları / Ücreti

Maine-et-Loire vize fiyatları / ücreti 110 Euro olarak belirlenmiştir. 80 Euro vize harcı, 30 Euro da hizmet bedeli olarak ödenir.

Maine-et-Loire Vizesi Kaç Günde Çıkar

Maine-et-Loire vizesi kaç günde çıkar; başvurunuzu takiben 3 ila 7 gün arasında turist vizeniz çıkacaktır. Ancak d tipi gibi uzun vizelerin çıkması 30 güne kadar uzayabilir.

Maine-et-Loire Vizesi Nasıl Alınır

Maine-et-Loire vizesi nasıl alınır; öncelikle Fransa Başkonsolosluğu’na başvuruda bulunmanız gerekiyor. Başvuru sırasında eksiksiz olarak belgelerinizi teslim etmelisiniz. Başvurunuzu tamamlamanızın ardından konsolosluk belgelerinizi değerlendirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×