Lot-Et-Gaonne Vize - Vize Başvurusu - Eraytur
Fransa Vizesi

Lot-Et-Gaonne Vize

Fransa Lot-Et-Gaonne Vize Başvurusu

Lot-et-Garonne vize, Fransa Lot-et-Garonne ziyaretlerinizde ülkeye ve ile giriş yapmanızı sağlayan vize türüdür. Bu vizeyi çalışma, öğrenci, turistik ya da aile birleşimi gibi nedenlerle alabilirsiniz.

Lot-et-Garonne İçin Vize Gerekli Mi

Lot-et-Garonne için vize gerekli mi; bordo pasaporta sahip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vize almak zorundadır. Ayrıca tek seferde 90 günden fazla seyahat gerçekleştirecek kişilerin pasaport türüne bakılmaksızın Lot-et-Garonne vize alma zorunluluğu bulunuyor.

Lot-et-Garonne İçin Vize Şartları

Lot-et-Garonne için vize şartları resmi olarak bir niteliğe sahip değildir. Ancak sorunsuz bir şekilde vize almak istiyorsanız sunduğunuz dilekçeye ve banka dokümanlarının içeriğine dikkat etmelisiniz.

Lot-et-Garonne Turist Vizesi

Lot-et-Garonne turist vizesi; aile ziyareti, arkadaş ziyareti, kısa süreli tedavi, iş gezisi ya da eğlence amaçlı gerçekleştirilen seyahatlerde verilen Fransa vize türüdür.

Lot-et-Garonne Vize Başvurusu

Lot-et-Garonne vize başvurusu yapmak için öncelikle Fransa Başkonsolosluğu’ndan randevu almanız gerekiyor. Aldığınız randevunun ardından evraklarınızı eksiksiz bir şekilde toplamanız gerekiyor.

Randevu gün ve saatinizde önce başvuru ücretinizi ödeyerek daha sonra da evraklarınızı teslim ederek Lot-et-Garonne vize başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Lot-et-Garonne Vize Evrakları

Lot-et-Garonne vize evrakları eksiksiz bir şekilde sunulmalıdır. Eksik evrak olması vize sürecinizi uzatacağı gibi vizenizin reddedilmesine de neden olabilir.

  • Pasaport
  • Kimlik fotokopisi
  • Güncel vukuatlı nüfus örneği,
  • Yapılmış uçak ve otel rezervasyonları
  • Seyahat sağlık sigortası
  • Başvuru formu, dilekçesi ve taahhütnamesi
  • Banka hesap dökümünüz ve cüzdanınız
  • Mesleğinize ve finansal durumunuza ilişkin belgeler
  • Vize türünüze bağlı olarak istenebilecek diğer belgeler

Lot-et-Garonne Vize Fiyatları / Ücreti

Lot-et-Garonne vize fiyatları 80 Euro vize harcı ve 30 Euro hizmet bedeli ile toplamda 110 Euro olarak hesaplanmıştır.

Lot-et-Garonne Vizesi Kaç Günde Çıkar

Lot-et-Garonne vizesi kaç günde çıkar; tüm vizeler için ortalama süre 15 gündür. Ancak turist vizesi 7 günden kısa sürede çıkarken d vizesi gibi uzun süreli vizeler 30 günden uzun sürede sonuçlanabilir.

Lot-et-Garonne Vizesi Nasıl Alınır

Lot-et-Garonne vizesi nasıl alınır; öncelikle Fransa Başkonsolosluğu’ndan randevu alarak başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Başvurunuzda sunduğunuz belgeler konsolosluk tarafından incelenir. Daha sonra sonuç size özel olarak iletilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×