Loire-Atlantıque Vize - Fransa Vizesi - Eraytur
Fransa Vizesi

Loire-Atlantıque Vize

Fransa Loire-Atlantıque Vize Başvurusu

Loire-Atlantique seyahatlerinizde Loire-Atlantique vize alarak belirli bir süre şehirde ikamet edebilirsiniz. Seyahat türünüze bağlı olarak turistik, eğitim ya da çalışma vizesi alarak belirli bir süre Fransa içerisinde yaşayabilirsiniz.

Loire-Atlantique İçin Vize Gerekli Mi

Loire-Atlantique için vize gerekli mi; vize iki tür koşulda gereklidir. Bunlardan birincisi kişinin Bordo pasaporta sahip olmasıdır. Bordo pasaporta sahip tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Loire-Atlantique vize almak zorundadır.

İkinci koşul ise kişinin 90 günden uzun süreli seyahat gerçekleştirecek olmasıdır.

90 günden fazla Loire-Atlantique ilince ikamet etmek isteyen kişilerin pasaportuna bakılmaksızın vize alması zorunlu tutulur.

Loire-Atlantique İçin Vize Şartları

Loire-Atlantique için vize şartları iki koşulda incelenir. Birincisi kişinin başvuru sırasında sunduğu maddi durum belgeleridir. Kişilerin Loire-Atlantique içerisinde bulundukları süre boyunca kendilerini maddi zorluğa düşürmeyecek miktarda parası olması gerekir.

İkinci şart ise kişilerin dilekçede sunduğu neden ve güven. Eğer konsolosluk sizin vize sürenizden sonra döneceğinize güvenmezse Loire-Atlantique vize başvurunuz reddedilir.

Loire-Atlantique Turist Vizesi

Loire-Atlantique turist vizesi c vize olarak adlandırılan ve kısa süreli seyahatler için verilen vizedir. Aile ziyareti, iş gezisi ya da benzeri nedenlerde verilen Fransa vize türüdür.

Loire-Atlantique Vize Başvurusu

Loire-Atlantique vize başvurusu Fransa konsolosluğu tarafından kabul ediliyor. Başvurularınızı yapmak için doğrudan konsolosluğu ya da yetkili vize merkezlerini tercih edebilirsiniz.

Loire-Atlantique Vize Evrakları

Loire-Atlantique vize evrakları; pasaport, seyahat sağlık sigortası, 2 adet biometrik foroğraf, banka hesap dökümü, vukuatlı nüfus örneği, kimlik fotokopisi, varsa eski Schengen vizelerinizin fotokopisi, başvuru formu, dilekçe ve taahhüttür.

Bu belgelerin dışında gidiş nedeninize göre sizden iş sözleşmesi, sponsor kişinin bilgileri ya da okul kimliği / öğrenci belgesi istenebilir.

Loire-Atlantique Vize Fiyatları / Ücreti

Loire-Atlantique vize fiyatları / ücretleri 80 Euro harç bedeli + 30 Euro hizmet bedeli olarak hesaplanmıştır.

Loire-Atlantique Vizesi Kaç Günde Çıkar

Loire-Atlantique vizesi kaç günde çıkar; başvurunuzun ardından ortalama 7 ila 15 gün arasında sonuçlanır.

Loire-Atlantique Vizesi Nasıl Alınır

Loire-Atlantique vizesi nasıl alınır; Fransa Başkonsolosluğu’na vize başvurusunda bulunarak vizenizi alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×