Halle Vize - Eraytur
Belçika Vizesi

Halle Vize

Belçika Halle Vize Başvurusu

Eyaletinde nüfusu ile öne çıkan Halle şehri Almanya sınırları içerisindedir. Halle vize işlemleri bu nedenle Almanya Konsolosluğu üzerinden yürütülür ve seyahat amacına uygun olan belgelerin incelenmesi sağlanır.

Halle İçin Vize Gerekli Mi?

Umuma Mahsus Pasaport sahibi olan vatandaşların ülkeye girişte vizeleri sorgulanır. Halle için vize gerekli mi merak edenler bordo pasaporta dair başvurulara geçmelidir. Diğer pasaport türleri için 90 günlük vizesiz giriş hakkına yer verilmiştir. Belçika vize pasaport ile seyahat amacına göre ayrı prosedürler ile ele alınır.

Halle İçin Vize Şartları

Pasaport türüne ve 90 günlük yasal sınıra göre Halle için vize şartları belirtilir. Şöyle ki 90 günü aşan kalma süresine dair Halle vize başvuruları zorunludur.

Her bir vize başvurusu sırasında da evrakların ibrazına geçilir. Bir de harç ödemelerini ihmal etmemek gerekir.

Halle Turist Vizesi

Halle vize sahibi olmak isteyenlerin turistik seyahate özel belgelerini hazırlamaları istenir. Halle turist vizesi için 90 günlük yasal sınır dikkate alınır ve bordo pasaport sahipleri belgeleri üzerinden elde eder.

Halle Vize Başvurusu

Şehre girişte sorgulanan vizeye dair öncelikle online başvuruya yer verilir. Halle vize başvurusu sırasında online forma girilen bilgiler dikkate alınır. Aynı zamanda form ile ibraz edilen belgelerde yer alan bilgilerin aynı olması halinde vizeniz olumlu yönde sonuçlanır.

Halle Vize Evrakları

Pasaport şartları açıklanmış ve en az 2 sayfasının boş kalması istenmiştir. Halle vize evrakları arasında eğitim, kimlik ve finans belgeleri de eklenir. Nüfus cüzdanı fotokopisi, seyahat sigortası, uçak – konaklama rezervasyonları dahilinde başvurulara geçilir.

Halle Vize Fiyatları / Ücreti

Vize harç bedeli 80 Euro olarak güncellenmiştir. Halle vize fiyatları / ücreti olarak bunun dışında 33 Euro başvuru bedeline de yer verilir.

Halle Vizesi Kaç Günde Çıkar

Almanya Konsolosluğu üzerinden belgeler incelenir ve başvuru netlik kazanır. Halle vizesi kaç günde çıkar sorusuna dair 15 – 22 iş günü dikkate alınmalıdır.

Halle Vizesi Nasıl Alınır

Halle vizesi nasıl alınır soranların önceliği danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak, ilgili belgeleri toplamak ve konsolosluk başvurularına geçmek olmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×