Eindhoven Vize I Profesyonel Vize Hizmetleri - Eraytur
Hollanda Vizesi

Eindhoven Vize

Hollanda Eindhoven Vize Başvurusu

Hollanda’nın eşsiz şehirlerinden olan Eindhoven için özel bir vize prosedürü bulunmuyor. Eindhoven vize Hollanda ülkesinin prosedürlerine göre ele alınır ve Hollanda vizesine sahip olanların şehre giriş yapmalarına izin verilir.

Eindhoven İçin Vize Gerekli Mi?

T.C. vatandaşları turistik ya da kültürel seyahatlere dair Eindhoven vize şartlarına uymalıdır. Eindhoven için vize gerekli mi soranlara ‘evet’ yanıtı verilir. Sadece bordo pasaport sahiplerinin 90 günlük vizeye başvuruları esas alınır.

Eindhoven İçin Vize Şartları

90 günlük sınıra karşı bordo dışında kalan pasaportlar vizeden muaf tutulur. Eindhoven vize işlemlerine umuma mahsus pasaport sahipleri başvurur.

Eindhoven için vize şartları turistik veya aile birleşimi gibi ayrı kategorilerden ele alınır.

Eindhoven Turist Vizesi

Eindhoven vize olarak turistik tercihinde bulunanlar otel – uçak rezervasyonlarını almalıdır. Çünkü vize başvuruları sırasında rezervasyon belgeleri talep edilir. Bunun haricinde Eindhoven turist vizesi için kişisel, sağlık ve finansal belgelerinin de ibrazı gerekir.

Eindhoven Vize Başvurusu

Başvuru için ikametinize göre Hollanda Konsolosluk tercihinde bulunmanız gerekir. Eindhoven vize başvurusu konsolosluktan alınan randevuya göre ele alınır. Randevu aşamasında her bir belgeniz talep edilir.

Eindhoven Vize Evrakları

Rezervasyon belgelerinden ziyade pasaport, online başvuru formu ve dilekçelere yer verilir. Eindhoven vize evrakları arasında biometrik fotoğraf ve seyahat sağlık sigortası da bulunur. Banka hesap dökümü ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği olarak bu liste uzar.

Eindhoven Vize Fiyatları / Ücreti

Söz konusu Hollanda vizesi olduğu için 60 Euro tutarına yer verilir. Eindhoven vize fiyatları / ücreti nasıl merak edenler bu tutardan ziyade Schengen başvurusunda dahi bulanarak 80 Euro karşılığında serbest dolaşımdan faydalanabilir.

Eindhoven Vizesi Kaç Günde Çıkar

Ortalama vize süresine dair 7 – 14 iş gününe vurgu yapılır. Ancak eksik veya hatalı evraklar üzerine ek belgeler istenir ve bu durum süreci uzatır. Eindhoven vizesi kaç günde çıkar merak edenlere maksimum 30 günlük süreç belirtilebilir.

Eindhoven Vizesi Nasıl Alınır

Direk Hollanda yerine Schengen başvurularına geçilebilir. Eindhoven vizesi nasıl alınır merak edenlere bu 2 alternatifte eşlik edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
whatsapp

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bu sayfa aracılığı ile bizlere ulaştırın.
Bilgi & Randevu için hemen sizleri arayalım.

  • ×